İş İlanları
29 Ocak 2022 Cumartesi

Signify Türkiye

Eski adıyla Philips Lighting, yeni adıyla Signify, profesyoneller, tüketiciler ve Nesnelerin İnterneti için aydınlatmada dünya lideridir. Philips ürünleri ile birlikte Interact bağlantılı aydınlatma sistemleri ve veri etkin hizmetler bir taraftan ticari değer yaratırken bir taraftan da evlerde, binalarda ve şehirsel alanlarda yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur.

Başlık: Signify Türkiye

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,77. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Philips Lighting Aydınlatma Ticaret A.Ş.

Adres: Saray Mah., Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No: 13 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 522 19 00

Faks: 0216 630 20 71

İnternet Sitesi: http://www.signify.com/tr-tr

E-Posta Adresi: [email protected], [email protected]

Alexa Değeri: 0

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.00-17.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

Eski adıyla Philips Lighting, yeni adıyla Signify, profesyoneller, tüketiciler ve Nesnelerin İnterneti için aydınlatmada dünya lideridir. Philips ürünleri ile birlikte Interact bağlantılı aydınlatma sistemleri ve veri etkin hizmetler bir taraftan ticari değer yaratırken bir taraftan da evlerde, binalarda ve şehirsel alanlarda yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. Signify, 2017 yılında 7 milyar Euro değerinde satış geliri ve dünya genelinde 70’ten fazla ülkede yaklaşık 32.000 çalışanıyla ‘daha aydınlık yaşamlar ve daha iyi bir dünya’ için ışığın olağanüstü potansiyelini açığa çıkarıyor.

Yetkili Kişi: Emre Ertok, Onur Uraz

Kuruluş Tarihi: 1891

Çalışan Sayısı: 95

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Philips Lighting, Signify, Philips Aydınlatma, Philips Aydınlatma Türkiye, LED, LED Aydınlatma, LED Lamba, Nesnelerin İnterneti, Aydınlatma Çözümleri, Interact, Hue, Bağlantılı Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.035612, 29.119937

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir