Schréder Aydınlatma Türkiye’den Çekiliyor Mu?

Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu. Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

Schréder Aydınlatma Türkiye’den Çekiliyor Mu?
13.11.2017
164
A+
A-

Schréder Aydınlatma‘nın Türkiye’deki ofisi 2016 yılından itibaren Schréder Aydınlatma Ticaret A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamıştı.

Schréder Aydınlatma yetkilileri basına yaptığı açıklamalarda 2017 yılından umutlu olduklarını, yılın ilk çeyreğinde hedeflerini yakaladıklarını belirtmişlerdi. Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu.

Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

Schréder, dünya çapında 48 şirketten oluşan bir grup olarak, geliştirdiği akıllı çözümler ve tasarımlarıyla; güvenli, konforlu, sürdürülebilir ve akıllı ortamlar yaratarak uzmanlara öncülük ediyor.

Türkiye pazarından çekilme söylentileriyle ilgili, Schréder Aydınlatma veya Türkiye organizasyonundan herhangi bir açıklama yapılmadı.

Aydınlatma Portalı ziyaretçileri söylentileri doğrulamak için bize yazınca, biz de ilk ağızdan açıklama için Schréder Aydınlatma Türkiye‘den bilgi istedik. Buna cevap olarak Schréder Aydınlatma yetkilileri, ilerleyen günlerde bir bilgilendirme yapacaklarını bildirdi.

Ancak güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgiler söylentileri doğruluyor. Güncel bilgi geldiği anda sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.