Relux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti

Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, Relux projenizin oluşturulması ve aydınlatma hesaplarının yapılması konusunda size yardımcı olabilir.

Relux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti
20.11.2017
7
A+
A-

Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.

Relux yazılımıyla, küçük ve büyük tüm projelerinizde, ulusal ve uluslararası standartlara göre, CAD ve BIM sistemleri ile uyumlu hesaplamalar yapabilirsiniz.

Aydınlatma Portalı, çatısı altında bir araya gelmiş aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve mühendisler ile, sektörde faaliyet gösteren firmalara aydınlatma simülasyonu ve aydınlatma tasarımı hizmeti vermektedir.

Bu hizmetlerden birisi de Relux proje desteğidir. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, talebinize göre projeyi inceler ve size bir teklif sunar. Onayınızın ardından Relux projeniz oluşturulur ve talebinize göre şekillendirilir. Gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra sonuç raporu oluşturularak müşteriye sunulur.

Aydınlatma projeniz için kullanılacak aydınlatma armatürlerini siz belirleyebilirsiniz veya seçimi uzmanlarımıza bırakabilirsiniz. Seçimi siz yapacaksanız, proje gereklilikleri göz önünde bulundurularak aydınlatma armatürlerinin sayısı, konumu ve montaj şekline ekibimiz karar verir. Eğer ürün seçimini ekibimize bırakırsanız, onlar sizin için en iyi seçimi yapacak, projeyi bu seçim doğrultusunda şekillendirecektir.

Yapılan tüm çalışmalarda müşteri ve proje bilgileri gizli tutulmaktadır. Firma dilerse sonuç raporunda kapağa ve iç sayfalara logosu ve firma bilgileri yerleştirilebilir.

Detaylı bilgi edinmek ve ekibimizden destek almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Atılım Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş, o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır ve aynı bölümün doktora programında eğitimini sürdürmektedir.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.