İş İlanları
29 Mayıs 2020 Cuma

Radisson Blu Hotel Niamey ve Kigali Arena’yı AREN Wallwasher Aydınlattı

Argesys Elektronik’in AREN isimli wallwasher armatürü, Ruanda’daki spor kompleksi Kigali Arena’yı ve Nijer’in başkenti Niamey’deki Radisson Blu Hotel Niamey’i aydınlattı.

22 Ağustos 2019 Perşembe - 07:22

Argesys Elektronik‘in AREN isimli wallwasher armatürü, Ruanda‘daki spor kompleksi Kigali Arena‘yı ve Nijer‘in başkenti Niamey‘deki Radisson Blu Hotel Niamey‘i aydınlattı.

Nijer‘in başkentinin Niamey‘in kalbinde yer alan Radisson Blu Hotel, konfor ve stil düşünerek tasarlanan 189 odasıyla konuklarına 5 yıldız konaklama konforu sunuyor.

Yapımı tamamlanan Radisson Blu Hotel Niamey‘in dış cephe ve çevre aydınlatmalarında Argesys Elektronik firmasının AREN isimli wallwasher armatürleri kullanıldı.

Kigali Arena, konser ve konferansların yanı sıra basketbol, voleybol ve tenis gibi kapalı alan sporları için tasarlanmış 10.000 kişi kapasiteli bir tesis olarak hizmet veriyor. Bu tesis, 30.000 kişi kapasiteli Amahoro Stadyumu ve 2.500 kişi kapasiteli Amahoro Kapalı Stadyumu yakınında bulunuyor.

Kigali Arena‘nın dış cephe aydınlatmalarında da Argesys Elektronik tarafından üretilen AREN wallwasher kullanıldı.

Her iki projenin de işvereni Ankara merkezli Summa İnşaat. Aydınlatma tasarımları ise ONOFF Aydınlatma Tasarımı ve Danışmanlığı firması tarafından üstlenildi.

Proje: Kigali Arena
İşveren: Summa İnşaat
Mimar: Yazgan Mimarlık
Aydınlatma Tasarımı: ONOFF Aydınlatma Tasarımı ve Danışmanlığı

Proje: Radisson Blu Hotel Niamey
İşveren: Summa İnşaat
Mimar: AVCI Mimarlık
Aydınlatma Tasarımı: ONOFF Aydınlatma Tasarımı ve Danışmanlığı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir