Kek Kalıbından Avize Yaptı

Bir internet forumunda OCA kullanıcı adıyla tanınan genç, kek kalıbından yaptığı avizenin fotoğrafını internette paylaşınca bir anda beğeni yağmuruna tutuldu. Annesinin çizildiği için çöpe atmaya hazırlandığı kek kalıbını annesinden alan genç onu bir avizeye dönüştürdü.

Kek Kalıbından Avize Yaptı
15.08.2020
195
A+
A-

Bir internet forumunda OCA kullanıcı adıyla tanınan genç, kek kalıbından yaptığı avizenin fotoğrafını internette paylaşınca bir anda beğeni yağmuruna tutuldu.

Annesinin çizildiği için çöpe atmaya hazırlandığı kek kalıbını annesinden alan genç, öncelikle kalıbı zımparalayarak boyaya hazırladı. Ardından nemli bir bez ile temizledi ve altın yaldız renkle boyadı.

Boya kuruduktan sonra üzerine vernik sürüp, gümüş sim ekledi. Kek kalıbının ortasında bir delik olduğundan duya kolayca monte etti. Üst kısmına da aynı şekilde boyadığı karton bardağı yerleştirdi.

Hazırladığı bu avizeyi evinin mutfağındaki balkona yerleştirdi ve fotoğrafını çekti.

On binlerce tıklama alan paylaşım yüzlerce kişinin oyuyla öne çıkarılan içerik olarak seçildi ve günlerce anasayfada sergilendi. Yorum yapan diğer kullanıcılar da çalışmayı yaratıcı bulduklarını ve oldukça beğendiklerini belirtti.

Yorumların bir tanesinde de kek kalıbının elektriği ve ısıyı ileteceği, bu sebeple bazı tehlikeler oluşturabileceği şeklinde uyarı yapıldı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.