Görele Köprüsü Işıklandırıldı

Giresun’da görselliğe önem veren kimliğini her alanda kanıtlayan Görele Belediyesi, her gün binlerce araçların geçişine olanak sağlayan Görele Köprüsü’nü dekoratif LED aydınlatma sistemiyle aydınlattı.

Görele Köprüsü Işıklandırıldı
11.05.2017
883
A+
A-

Giresun’da görselliğe önem veren kimliğini her alanda kanıtlayan Görele Belediyesi, her gün binlerce araçların geçişine olanak sağlayan Görele Köprüsü‘nü dekoratif LED aydınlatma sistemiyle aydınlattı.

Yaptığı hizmet, getirdiği yenilik, kazandırdığı yatırımlarla Görele halkının takdirini toplayan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, dış aydınlatmanın şehir güzelliğinden, güvenliğe kadar birçok noktada önem taşıdığını ifade ederek, renkli LED sistemi ile Görele Köprüsü‘nü ışıklandırdı.

Başkan Erener, aydınlatma sistemlerinin günlük yaşamın bir parçası olduğunu belirterek, “Şehrin görselliğini arttırmak, şehre ayrı bir güzellik veren, şehir planlamasında önemli noktalarda yapılan aydınlatma sistemi günlük yaşamın önemli bir parçasıdır. Onun için günde milyonlarca aracın ve insanların geçişini sağladığı Görele Köprüsü’nü dekoratif aydınlatma sistemiyle aydınlattık. Köprümüzün ayaklarına projektörler takarak, ilçemizin görselliğini arttırdık. Halkımıza her alanda hizmet etmek, hizmetleri onların ayaklarına getirmek bizleri memnun etmektedir. Yeni aydınlatma sistemimiz ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Görele Belediyesi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.