İş İlanları
18 Ocak 2022 Salı

Genel Danışmanlık Hizmeti

Birçok sektörden farklı ihtiyaçlara sahip kişi, kurum ve kuruluşlara aydınlatma teknolojileri, internet teknolojileri, devlet destekleri, proje yönetimi, dijital pazarlama ve reklam stratejileri konularında danışmanlık hizmeti verilmektedir.

13 Ağustos 2020 Perşembe - 15:54
Ürün görselini büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Birçok sektörden farklı ihtiyaçlara sahip kişi, kurum ve kuruluşlara aydınlatma teknolojileri, internet teknolojileri, devlet destekleri, proje yönetimi, dijital pazarlama ve reklam stratejileri konularında danışmanlık hizmeti verilmektedir. Genel danışmanlık hizmeti altında sunulan sınıflandırılmamış danışmanlık hizmeti, Emre Yılmaz Şirketler Grubu tarafından sağlanmaktadır.

1.300 ₺ + KDV
910 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Hizmet Süresi: 1 Saat

Hizmet Kapsamı:

Aydınlatma Teknolojileri
Aydınlatma Tasarımı
İnternet Teknolojileri
Devlet Destekleri (TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansı vb.)
Dijital Pazarlama ve Reklam Stratejileri
Proje Yönetimi

Danışmanlık hizmeti, internet üzerinden görüntülü görüşme, telefon görüşmesi ya da yüz yüze görüşme şeklinde sunulmaktadır. Yüz yüze görüşme, hizmet sağlayıcının belirttiği adreste gerçekleştirilir.

Danışmanlık hizmeti kapsamında paylaşılan bilgiler kişiye özel ve gizli bilgi niteliğindedir. Hizmet, samimi bir ilişki düzeyinde dürüstlük ilkesiyle sunulmaktadır. Görüşme öncesinde konu hakkında başlıkların danışman ile paylaşılması sürenin verimli olarak kullanılması için son derece önemlidir.

Danışmanlık hizmeti, firma sahipleri, yöneticileri, Ar-Ge çalışanları, mühendisler, mimarlar ve tedarikçiler gibi geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Belirtilen fiyat 1 saat süreli danışmanlık hizmeti için geçerlidir. Daha uzun süreli görüşme talepleriniz için teklif alabilirsiniz.

Danışmanlık hizmeti hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0312 239 40 27
E-Posta: [email protected]
Hizmet Bağlantısı: https://www.aydinlatma.org/genel-danismanlik-hizmeti.html

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir