İş İlanları
18 Ekim 2020 Pazar

Fotonik Teknoloji

Fotonik Teknoloji, 2012 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulmuştur. Şirket, Ar-Ge faaliyetlerine Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Erciyes Teknopark A.Ş.’de yer alan laboratuvarlarda, üretim faaliyetlerine ise Mimarsinan OSB’de yer alan 1.400 m2’lik kapalı alanda devam etmektedir.

Başlık: Fotonik Teknoloji

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Fotonik Teknoloji ve Mühendislik San. Tic. A.Ş.

Adres: Yıldırım Beyazıt Mah. Erciyes Teknopark A.Ş., 4. Bina No: 67-3/41 Melikgazi/Kayseri

Telefon: 03525020250

Faks: –

İnternet Sitesi: http://www.fotonik.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Alexa Değeri: 0

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30-18.30
Cumartesi: 08.30-18.30
Pazar: Kapalı

Hakkında:

Fotonik Teknoloji ve Mühendislik San. Tic. A. Ş., 2012 yılı Mayıs ayında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulmuştur. Şirket, Ar-Ge faaliyetlerine Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Erciyes Teknopark A.Ş.’de yer alan laboratuvarlarda, üretim faaliyetlerine ise Mimarsinan Organize San. Bölgesi, 25. Cad.’de yer alan 1.400 m2’lik kapalı alanda devam etmektedir.

2018 yılı itibari ile firmamız öncelikle Ankara ve İstanbul satış ve pazarlama ofislerini hayata geçirmiş ardından da uluslararası bir teknoloji firması olmak için çalışmalarına başlamıştır. Bu amaçla, Avrupa ağını merkezi Hollanda’da bulunan satış temsilcisi ve teknik destek ekiplerimizin görev aldığı şubemiz tarafından koordine etmeyi, satış temsilcilerimizle Avrupa ülkelerine satış ve pazarlama hizmetleri vermeyi planlamaktayız. Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerindeki operasyonlarımız ise Riyad Merkezli olarak koordine edilecektir. Yurt içinde ve yurt dışındaki merkezlerimizin tamamında görev yapmakta olan ekibimizin büyük bir bölümü mühendislik lisans derecesine sahip olup, arkadaşlarımızdan birçoğu lisansüstü eğitimlerine devam etmektedirler.

Yetkili Kişi: Mustafa Türkmen

Kuruluş Tarihi: 2012

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Öne Çıkan Ürünleri:

    Firmanın öne çıkan ürünleri belirlenmedi.

Etiketler: Fotonik, Fotonik Teknoloji, Akıllı Aydınlatma Sistemleri, Otomasyon, Sera Aydınlatma Armatürleri

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 38.7138936, 35.5332069

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir