İş İlanları
22 Ocak 2020 Çarşamba

Evercore, Renk Değiştirebilen COB LED’lerini Güncelledi

Evercore, renk değiştirebilen COB LED’lerde müşterilerinin yüksek lümen talebine karşılık 110 lm/W ışık verimine sahip 10W’tan 50W’a kadar yeni seri COB LED çözümlerini tanıttı. Renk değiştirebilen COB LED’ler akıllı aydınlatma ve insan odaklı aydınlatma uygulamaları için eşsiz bir çözüm olarak öne çıkıyor.

23 Kasım 2019 Cumartesi, 22:20

Evercore tarafından üretilen renk değiştirebilen COB LED’ler yalnızca Çinli müşteriler tarafından ilgi görmüyor, Asya ve Avrupa ülkelerindeki pek çok müşteri de bu özel çözüme büyük ilgi gösteriyor.

Evercore, renk değiştirebilen COB LED’lerde müşterilerinin yüksek lümen talebine karşılık 110 lm/W ışık verimine sahip 10W’tan 50W’a kadar yeni seri COB LED çözümlerini tanıttı.

COB Gen 2 adı verilen güncellemiş seri, kendinden önceki seriye göre daha az güç harcayarak daha fazla ışık üretiyor.

COB LED’lerin renk sıcaklıkları 2700K’den 6500K’e kadar ayarlanabiliyor. Bu ürünler mağaza, otel, müze ve üst düzey ticari alanlarda sıkça kullanılıyor.

Renk değiştirebilen COB LED’lerin üzerinde sıcak ve soğuk renkli ışık için iki katot pini ve bir ortak anot pini yer alıyor.

Renk değiştirebilen COB LED’ler akıllı aydınlatma ve insan odaklı aydınlatma uygulamaları için eşsiz bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Evercore tarafından tanıtılan COB Gen 2 LED’ler hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi alabilmek için Evercore Türkiye firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir