Aydınlatmalı Tahterevalli Şikago’da Görücüye Çıktı

Şikago sakinleri için Polk Bros Park’ta intaraktif bir aydınlatma uygulaması hayata geçirildi. Navy Pier’in açıklamasında; Polk Bros Park’ta 15 adet aydınlatılmış ve müzikal tahterevalli kurulumunun gerçekleştirildiği duyuruldu.

Aydınlatmalı Tahterevalli Şikago’da Görücüye Çıktı
14.03.2017
459
A+
A-

Şikago sakinleri için Polk Bros Park‘ta intaraktif bir aydınlatma uygulaması hayata geçirildi.

Şikago, Polk Bros Park birkaç gün içinde çok önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Navy Pier tarafından açıklanan bu özel etkinlik ile, yaşlılardan gençlere, aydınlatılmış 15 tahterevalli ile tüm şehir sakinlerinin ilgisini çekmek amaçlanıyor.

Navy Pier’in açıklamasında; Polk Bros Park’ta 15 adet aydınlatılmış ve müzikal tahterevalli kurulumunun gerçekleştirildiği duyuruldu.

Montreal merkezli sahne sanatları tiyatrosu Quartier des Spectacles‘ın uluslararası beğeni toplayan çalışması Impulse, özel olarak üretilmiş LED teknolojisiyle aydınlatılan 15 adet tahterevalliden oluşuyor.

Tahterevalliler, haretket etmeye başladığında müzik ve ses veriyor. Işık, ritim ve tekrarlama yoğunluğunun değişmesiyle Impulse, farklı şehir meydanlarına uyacak şekilde tasarlanabiliyor.

Navy Pier sözcüsü Michelle Boone şunları söyledi; “Impulse, Chicago’nun kültürel açıdan zengin ve seçkin sanat ortamıyla uyumluyken, aynı zamanda Navy Pier’in keşif ve şaşkınlığa ilham veren eşsiz deneyimler sunma misyonuyla da uyum içinde”.

Arkilumi

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.