İş İlanları
01 Haziran 2020 Pazartesi

Aydınlatma Direği Köpeğin Ölümüne Sebep Oldu

İzmit’te Sekapark’ta yürüyüşe çıkan bir vatandaşın köpeği, aydınlatma direğindeki elektrik kaçağına kapılarak hayatını kaybetti. Köpeği kurtarmak isteyen sahibi de yaralandı. Olayın ardından parktaki tüm aydınlatma direkleri söküldü.

31 Aralık 2018 Pazartesi - 07:45

İzmit‘te Sekapark‘ta yürüyüşe çıkan bir vatandaşın köpeği, aydınlatma direğindeki elektrik kaçağına kapılarak hayatını kaybetti. Köpeği kurtarmak isteyen sahibi de yaralandı. Olayın ardından parktaki tüm aydınlatma direkleri söküldü.

İzmit‘in önemli parklarından biri olan Sekapark‘ta üzücü bir olay yaşandı. Köpeği ve bir arkadaşıyla birlikte parkta yürüyüşe çıkan Kaan Imral isimli gencin köpeği, aydınlatma direğindeki elektrik kaçağı yüzünden hayatını kaybetti.

Kaan Imral, arkadaşıyla birlikte sahildeki bankta oturacaktı. Köpeğini de aydınlatma direğine bağlamak istedi. Zincirin kancasını takmasıyla birlikte köpek çığlık atarak taklalar atmaya başladı. Köpeğini kurtarmak isteyen sahibi de elektrik akımına kapıldı.

Sahibi, olay yerinde köpeğine kalp masajı yapmaya başladı ve çevredekilerin de yardımıyla hemen veterinere götürdü. Ancak tüm müdahalelere rağmen Tekila hayatını kaybetti.

Belediye ve polise haber verildi. Polis olay yerine gelerek tutanak tuttu. Sahildeki tüm aydınlatma direklerinin 220V elektrik kaçağına sahip olduğu tespit edildi. Önce aydınlatmaların enerjisi kesildi, ardından tüm direkler söküldü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir