İş İlanları
29 Ocak 2022 Cumartesi

Audi Stop Lambası LED Yedeği

Audi Stop Lambası LED Yedeği, A3, A4, A5 ve A6 gibi çeşitli modellerde kullanılan orjinal kırmızı LED’dir. Otomotiv sinyal donanımları için özel olarak üretilmiştir. Kırmızı ışığın dalga boyu otomotiv standartlarına uygun olarak 625-640 nm aralığındadır. Yüksek sıcaklık ve titreşimlere karşı son derece dayanıklıdır.

25 Eylül 2020 Cuma - 12:37
Ürün görselini büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Audi Stop Lambası LED Yedeği, A3, A4, A5 ve A6 gibi çeşitli modellerde kullanılan orjinal kırmızı LED’dir. Otomotiv sinyal donanımları için özel olarak üretilmiştir. Kırmızı ışığın dalga boyu otomotiv standartlarına uygun olarak 625-640 nm aralığındadır. Yüksek sıcaklık ve titreşimlere karşı son derece dayanıklıdır. LED Far/Stop Hastanesi tarafından satışa sunulmaktadır.

93 ₺ + KDV
65 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Güç: 0,2 W
Işık Akısı: 3-6 lümen
Sürüş Akımı: 70 mA
Giriş Gerilimi: 2,1 V
Işık Rengi: Kırmızı
Dalga Boyu: 635 nm
Işık Açısı: 120°
Paket: 3528
Montaj Tipi: Yüzeye Montaj
Işık Yayan Yüzey: Ø2,4 mm
Boyutları: 3×3,7×2,1 mm
Ağırlığı: 30 mg
Çalışma Sıcaklığı: -40°C/+110°C
Paketleme: Kesme Bandı
Ürün Kodu: AB2V-FS6ESL

Audi Stop Lambası LED Yedeği, aracın orjinal donanımında kullanılan LED çipidir. Düşük güç tüketimine ve yüksek ışık verimine sahiptir. Çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.

LED’lerin rengi ve parlaklığı orjinal stop lambasındaki LED’ler ile aynı olsa da diğer LED’ler uzun süre boyunca çalıştığından küçük (çoğunlukla gözle fark edilmeyen) farklılıklar olabilir.

LED’lerin montajı için lehimleme işlemi gereklidir. Bu işlem yalnızca uygun ekipmanlara ve yeterli deneyime sahip servis elemanlarınca yapılmalıdır. Montaj hizmeti ayrıca verilmektedir ve fiyata dahil değildir.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi sormak ve sipariş vermek için telefon ya da WhatsApp yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0543 595 14 49
Ürün Bağlantısı: https://www.instagram.com/ledstoptamiri/

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir