İş İlanları
20 Ekim 2020 Salı

Asya Trafik A.Ş. LUXTRA Markası İle Aydınlatma Dünyasında ‘Ben de Varım’ Dedi

Ar-Ge altyapısını güçlendiren, laboratuvar imkanlarını geliştiren ve aydınlatma konusunda tecrübeli personel yetiştiren firma iç aydınlatma konusunda müşterilerin taleplerini karşılamaya başladı.

17 Mart 2016 Perşembe - 21:06

Asya Trafik A.Ş. 2011 yılında kurulan bir firma olmasına rağmen LED teknolojisi ve yenilenebilir enerji kaynakları üzerine uzun yıllardır çalışıyor. Firma 2013 yılında LUXTRA markası ile LED Aydınlatma konusunda da çalışacağını duyurmuştu. O tarihten günümüze Ar-Ge altyapısını güçlendiren, laboratuvar imkanlarını geliştiren ve aydınlatma konusunda tecrübeli personel yetiştiren firma iç aydınlatma konusunda müşterilerin taleplerini karşılamaya başladı. Bu kapsamda sıva altı, sıva üstü ve clip-in tavan uyumlu LED Panel armatürleri TÜBİTAK’ın sağladığı maddi destek ile tamamladı. Otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışabilen, yüksek etkinlik faktörüyle dikkat çeken bu ürün 2016 başlangıcı itibariyle ticarileşti.

Konu hakkında açıklama yapan şirket genel müdürü Mehmet Akif Çelik, ‘Trafik sinyalizasyon ve LED’li mesaj sistemleri üzerine çalışmalar yaptığımızdan LED teknolojisi ile yakından ilgileniyorduk, global aydınlatma pazarındaki büyüme, müşterilerimizin bu alanda oluşan talepleri, firmamızın da bu alanda çözümler üretmesine katkı sağladı. İç aydınlatma konusunda yerli üretim çözümler sunabildiğimiz gibi dış aydınlatma alanında da projelendirme hizmeti sağlıyoruz. Hedef yılı olarak belirlediğimiz 2017 itibariyle müşterilerimize aydınlatma konusunda geniş ürün ailemizle her türlü proje için hizmet veriyor olacağız. Ar-Ge temelli ürün gruplarımız ve tecrübeli ekibimizle sektörde artık biz de varız.’ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir