tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle her sektörden müşterine hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmektedir.

09 Ağustos 2016 Salı, 16:54

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,63. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Zenit LED ve Aydınlatma Tek. Reklamcılık San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Deri OSB Mah. Yan Sanayi Cad. Deri OSB Sit. YA-11 No: 17/1/2 Tuzla/İstanbul

Telefon: 0216 591 00 35

Faks: 0216 591 00 74

İnternet Sitesi: http://www.zenitled.com.tr

E-Posta Adresi: info@zenitled.com.tr

Alexa Değeri: 4.554.567

Hakkında:

LED’li ürünler ve aydınlatma sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Hedefimiz; pazarda yüksek hizmet kalitesi ve güçlü ürün yelpazesi ile lider bir kuruluş olmaktır. Güçlü teknik kadromuzla, üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin her türlü teknik kontrolünü sağlayarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız. Şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerimizle her sektörden müşterimize hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmekteyiz. Hizmet ve ürün kalitesinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden geçtiğinin bilincinde olarak; müşteriye ihtiyaç duyduğu ürünü doğru özelliklerde, makul zamanda, makul fiyata sunmaktayız.

Yetkili Kişi: Rıza Demir

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Aydınlatma, Şerit LED, Modül LED, Samsung LED, Osram LED, LED Driver, Güç Kaynağı, Reklam, LED Üretimi

Hızlı Teklif Al: info@zenitled.com.tr

Koordinatları: 40.874619, 29.3421561

İçerik Önerileri

Tanlight Aydınlatma Tanlight Aydınlatma, sektörde yaklaşık olarak 20 yıldır faaliyet göstermektedir. Genellikle, piyasada yer alan büyük, isim yapmış firmalara fason üretim yapmaktadır. Sac işleme bölümünden boyahanesine kadar her türlü imalat süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Tanlight, 22 çalışanıyla ...
ME-FA – WOFI & Fumagalli Türkiye 1996 yılında kurulan firma ilk olarak Sylvania Türkiye distribütörlüğü ve downlight üretimi ile faaliyet göstermiş, gelişen teknolojik koşullara uygun olarak iç mekan aydınlatmaları konusunda da Alman aydınlatma devi WOFI LED Aydınlatma Sistemleri'nin Türkiye distribütörlüğünü almıştır....
Galata Elektronik 1999 yılında İstanbul’da kurulan Galata Elektronik, önemli şirketlerle yaptığı ortaklık ve işbirlikleri ile iç ve dış mekan LED aydınlatma ürünlerinden, elektronik devre elemanlarına, otomotiv aydınlatma ürünlerinden, çağrı sistemlerine kadar geniş bir alanda faaliyet göstermektedir....
Entek LED Entek LED, 7000 m2 üretim tesisiyle, bünyesinde bulundurduğu bilişim yatırımı, makine parkuru ve 100'e yakın personeliyle, aydınlatma sektörü için bugünün şartlarıyla üretim yapmakta, sektörün geleceği için teknolojik yatırımlarını sürdürmektedir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *