tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle her sektörden müşterine hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmektedir.

09 Ağustos 2016 Salı, 16:54

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,63. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Zenit LED ve Aydınlatma Tek. Reklamcılık San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Deri OSB Mah. Yan Sanayi Cad. Deri OSB Sit. YA-11 No: 17/1/2 Tuzla/İstanbul

Telefon: 0216 591 00 35

Faks: 0216 591 00 74

İnternet Sitesi: http://www.zenitled.com.tr

E-Posta Adresi: info@zenitled.com.tr

Alexa Değeri: 5.782.743

Hakkında:

LED’li ürünler ve aydınlatma sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Hedefimiz; pazarda yüksek hizmet kalitesi ve güçlü ürün yelpazesi ile lider bir kuruluş olmaktır. Güçlü teknik kadromuzla, üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin her türlü teknik kontrolünü sağlayarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız. Şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerimizle her sektörden müşterimize hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmekteyiz. Hizmet ve ürün kalitesinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden geçtiğinin bilincinde olarak; müşteriye ihtiyaç duyduğu ürünü doğru özelliklerde, makul zamanda, makul fiyata sunmaktayız.

Yetkili Kişi: Rıza Demir

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Aydınlatma, Şerit LED, Modül LED, Samsung LED, Osram LED, LED Driver, Güç Kaynağı, Reklam, LED Üretimi

Hızlı Teklif Al: info@zenitled.com.tr

Koordinatları: 40.874619, 29.3421561

İçerik Önerileri

Argesys Elektronik Argesys Elektronik, 2017 yılında kurulmuş olup, LED aydınlatma armatürleri, LED aydınlatma armatürlerinin kontrol sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazların Ar-Ge çalışmalarını, üretimini ve satışını yapan bir firmadır.
CATA – Uğur Aydınlatma 2000 yılında İstanbul Şişhane‘de hizmet vermeye başlayan Uğur Aydınlatma, 2001 yılında CATA markasını Türkiye pazarına sunmuştur. Uğur Aydınlatma, kurulduğu günden itibaren hızla büyüyerek, müşteri memnuniyetine odaklı, yeni trendler yaratan, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve hızlı servis ağı ile ...
Borled Birbirinden farklı sektörlerde 15 şirket ile faaliyet gösteren, bünyesinde 2000'den fazla personeli istihdam eden Borsan Grup'a bağlı olan Borsan Kablo, Elektrik, Aydınlatma San ve Tic. A.Ş. 1984 yılında kurulmuştur. Borsan, 2016 yılı itibariyle Borled markası altında LED'li aydınlatma ürünlerinin ç...
Light34 Aydınlatma 2014 yılında kurulan Light34 Aydınlatma, dış aydınlatma, iç aydınlatma, LED aydınlatma ve solar aydınlatma alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. ATMK kurumsal üyesi olan firma, aydınlatma sistemlerine yenilikçi yaklaşımlarla çözüm odaklı faaliyetlerde bulunmayı amaçlıyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *