Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle her sektörden müşterine hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmektedir.

09 Ağustos 2016 Salı, 16:54

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,43. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Zenit LED ve Aydınlatma Tek. Reklamcılık San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Deri OSB Mah. Yan Sanayi Cad. Deri OSB Sit. YA-11 No: 17/1/2 Tuzla/İstanbul

Telefon: 0216 591 00 35

Faks: 0216 591 00 74

İnternet Sitesi: http://www.zenitled.com.tr

E-Posta Adresi: info@zenitled.com.tr

Alexa Değeri: 4.951.702

Hakkında:

LED’li ürünler ve aydınlatma sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız araştırmacı ve yenilikçi anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Hedefimiz; pazarda yüksek hizmet kalitesi ve güçlü ürün yelpazesi ile lider bir kuruluş olmaktır. Güçlü teknik kadromuzla, üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin her türlü teknik kontrolünü sağlayarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız. Şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerimizle her sektörden müşterimize hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmekteyiz. Hizmet ve ürün kalitesinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden geçtiğinin bilincinde olarak; müşteriye ihtiyaç duyduğu ürünü doğru özelliklerde, makul zamanda, makul fiyata sunmaktayız.

Yetkili Kişi: Rıza Demir

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Aydınlatma, Şerit LED, Modül LED, Samsung LED, Osram LED, LED Driver, Güç Kaynağı, Reklam, LED Üretimi

Hızlı Teklif Al: info@zenitled.com.tr

Koordinatları: 40.874619, 29.3421561

İçerik Önerileri

Pınar Mühendislik Pınar Mühendislik, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır....
Masterled Aydınlatma Masterled Aydınlatma LED teknolojisi ile sürdürülebilir aydınlatmanın öncülerindendir. Firma müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde algılanması, uygulanması ve sonunda müşteri memnuniyetinin sağlanmasını en önemli unsur olarak benimsemiştir.
Zerolight Bafa Elektronik, 2001 yılından beri yüksek verimli ve kaliteli 24V, 85 CRI şerit LED ve DMX512/DALI haberleşme protokollü sistemlerin uygulanması ve üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, Zerolight markasıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye imzasını atmıştır.
Assan Elektronik ASSAN olarak yüksek kalite ve yüksek teknolojinin imalatta ki öneminin farkındalığı ile ürettiğimiz ürünlerimizin her zaman arkasında durarak bugüne kadar pek çok projeyi başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *