tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Vekta Aydınlatma’nın Park, Bahçe ve Sokak Aydınlatma Serisi Tanıtıldı

Çağdaş aydınlatma tekniğine uygun yaratıcı LED aydınlatma ürünleri üreten Vekta Aydınlatma, dünya standartlarına uygun olarak geliştirdiği yeni ve yaratıcı aydınlatma ürünleri ile büyümeye ve ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

01 Mart 2018 Perşembe, 19:23

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Çağdaş aydınlatma tekniğine uygun yaratıcı LED aydınlatma ürünleri üreten Vekta Aydınlatma, dünya standartlarına uygun olarak geliştirdiği yeni ve yaratıcı aydınlatma ürünleri ile büyümeye ve ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

LED Panel Serisi, Dekoratif Panel Serisi, Endüstriyel Lineer Serisi, Yüksek Tavan Serisi, Downlight Serisi ve Dekortatif Serisi başlıkları altında 200’e yakın ürünün üretimini yapan Vekta Aydınlatma park, bahçe ve sokak aydınlatma ürünlerinin tanıtımını İstanbul Hadımköy’deki fabrikasında gerçekleştirdi. Buraya tıklayarak kataloğu inceleyebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şirketin kurucu ortaklarıdan, Fabrika Müdürü Can Kızoğlu “Park, bahçe ve sokak aydınlatmasında yüksek kaliteli ve rekabetçi bir seri oluşturduk, sokak aydınlatma pazarında yüksek verimli LED’ler ve yüksek kaliteli malzemeler ile yurt içinde ciddi bir pazar payı hedefliyoruz. Aynı zamanda yurt dışından da önemli projeler için talepler gelmeye başladı. Bu nedenle Outdoor serimizin hacmini daha da geliştirerek park, bahçe ve sokak aydınlatmasında mevcut tüm ihtiyaçlar için müşterilerimizin tek çözüm ortağı olmayı planlıyoruz.” dedi.

İçerik Önerileri

GearBest’ten El Feneri Kampanyası Çinli alışveriş sitesi GearBest, el fenerleri için büyük bir kampanyayı başlattığını duyurdu. Bu kampanya ile pek çok yeni ürün tanıtılıyor ve özel indirimlere ek indirimler sağlayan kampanya kodları sunuluyor.
Aydınlatmada Yapay Zekâ Dönemi Yapay zekâ destekli entegre aydınlatma çözümü SylSmart, bina içi hareketliliği öngören yüksek teknolojisiyle plaza, hastane ve okul gibi büyük yapılarda %65’e kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Hiçbir ek mühendislik yatırımı gerektirmeyen SylSmart, 2 yılda kendini amorti ediyor....
Plastik Gövdeli LED’li Cadde Aydınlatması APUS Tanıtıldı TTAF Elektronik'in yeni ürünü, plastik gövdeli sokak armatürü APUS, yollar, sokaklar ve yaya bölgeleri için renkli ve enerjik bir aydınlatma deneyimi sunuyor. TTAF, APUS serisi ürünlerini "Caddeleriniz daha şık, daha aydınlık!" sloganıyla tanıtıyor.
DIALux’un Mobil Uygulaması Çıktı Aydınlatma tasarımı ve simülasyon programı DIALux'un beklenen mobil uygulaması çıktı. Artık iç mekan aydınlatma simülasyonları bilgisayara ihtiyaç duymadan yapılabiliyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *