Vekta Aydınlatma’nın Park, Bahçe ve Sokak Aydınlatma Serisi Tanıtıldı

Çağdaş aydınlatma tekniğine uygun yaratıcı LED aydınlatma ürünleri üreten Vekta Aydınlatma, dünya standartlarına uygun olarak geliştirdiği yeni ve yaratıcı aydınlatma ürünleri ile büyümeye ve ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

01 Mart 2018 Perşembe, 19:23

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Çağdaş aydınlatma tekniğine uygun yaratıcı LED aydınlatma ürünleri üreten Vekta Aydınlatma, dünya standartlarına uygun olarak geliştirdiği yeni ve yaratıcı aydınlatma ürünleri ile büyümeye ve ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

LED Panel Serisi, Dekoratif Panel Serisi, Endüstriyel Lineer Serisi, Yüksek Tavan Serisi, Downlight Serisi ve Dekortatif Serisi başlıkları altında 200’e yakın ürünün üretimini yapan Vekta Aydınlatma park, bahçe ve sokak aydınlatma ürünlerinin tanıtımını İstanbul Hadımköy’deki fabrikasında gerçekleştirdi. Buraya tıklayarak kataloğu inceleyebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şirketin kurucu ortaklarıdan, Fabrika Müdürü Can Kızoğlu “Park, bahçe ve sokak aydınlatmasında yüksek kaliteli ve rekabetçi bir seri oluşturduk, sokak aydınlatma pazarında yüksek verimli LED’ler ve yüksek kaliteli malzemeler ile yurt içinde ciddi bir pazar payı hedefliyoruz. Aynı zamanda yurt dışından da önemli projeler için talepler gelmeye başladı. Bu nedenle Outdoor serimizin hacmini daha da geliştirerek park, bahçe ve sokak aydınlatmasında mevcut tüm ihtiyaçlar için müşterilerimizin tek çözüm ortağı olmayı planlıyoruz.” dedi.

İçerik Önerileri

LG’den Aydınlatma İçin 123 Milyon Dolar OLED Yatırımı Nikkei'nin haberine göre; LG Display 2017 yılının ilk yarısınında OLED panel üretimi için 123 milyon Dolar yatırım yapacak.
LAMP 83’ün Işığı Defacto’da Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün önemli markalarından biri olan DeFacto, Trump Towers mağazasının aydınlatması için LAMP 83’ü tercih etti. DeFacto, ürünlerinin renkleri ve özel detayları ile teşhir alanlarını ön plana çıkaran bir mağaza aydınlatmasına önem veren marka olarak da dikkat çekiy...
Aydınlatmada Yapay Zekâ Dönemi Yapay zekâ destekli entegre aydınlatma çözümü SylSmart, bina içi hareketliliği öngören yüksek teknolojisiyle plaza, hastane ve okul gibi büyük yapılarda %65’e kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Hiçbir ek mühendislik yatırımı gerektirmeyen SylSmart, 2 yılda kendini amorti ediyor....
Pelsan Aydınlatma Teknolojileri Eğitim Merkezi Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin sayılı yerli üreticileri arasında yer alan Pelsan Aydınlatma, 35 yıllık sektörel başarısını üniversitelerle yaptığı iş birlikteliği ile gelecek nesillere aktarıyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *