İş İlanları
01 Haziran 2019 Cumartesi

Vekta Aydınlatma 2018 Yılı Ürün Kataloğunu Yayınladı

Çağdaş aydınlatma tekniğine uygun yaratıcı LED aydınlatma ürünleri üreten Vekta Aydınlatma 2018 ürün kataloğunu yayınladı. Aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından 2014 yılında kurulan Vekta Aydınlatma, dünya standartlarına uygun olarak geliştirdiği yeni ve yaratıcı aydınlatma ürünleri ile büyümeye ve ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

12 Ocak 2018 Cuma, 09:37

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Çağdaş aydınlatma tekniğine uygun yaratıcı LED aydınlatma ürünleri üreten Vekta Aydınlatma 2018 ürün kataloğunu yayınladı.

Aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından 2014 yılında kurulan Vekta Aydınlatma, dünya standartlarına uygun olarak geliştirdiği yeni ve yaratıcı aydınlatma ürünleri ile büyümeye ve ürün gamını geliştirmeye devam ediyor.

LED Panel Serisi, Dekoratif Panel Serisi, Endüstriyel Lineer Serisi, Yüksek Tavan Serisi, Downlight Serisi ve Dekortatif Serisi başlıkları altında 200’e yakın ürünün yer aldığı 2018 kataloğunun basılı olarak dağıtımı başladı. Aynı zamanda 2018 kataloğunu görüntülemek ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2018 yılında Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerini hızlandırarak devam ettireceklerini belirten şirketin kurucu ortaklardan İbrahim Akkaya “2018 yılında, özellikle ihracat hedeflerimizin üzerine çıkmayı hedefliyoruz. İhracat hacmimizi %100 büyütmeyi planlıyoruz. Bu yıl ihracatta altın yılımız olacak.” dedi.

Ayrıca, dünya trendlerini takip ederek yeni ürün geliştirme çalışmalarını sürekli olarak devam ettirdiklerini belirten İbrahim Akkaya “Ürün gamımız büyük bir hızla gelişiyor, yıl içinde kataloğumuza ek olarak çıkaracağımız yeni broşürler ile 2018 kataloğumuzu büyütmeye devam edeceğiz. Özellikle dış mekan aydınlatması konusunda yoğun çalışmalar yapıyoruz ve yakın zamanda Yol & Sokak Aydınlatma Serisi, Park & Bahçe Aydınlatma Serisi broşürlerinin yayınlanacağının müjdesini şimdiden verebilirim.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir