tr Türkçe
İş İlanları
14 Kasım 2018 Çarşamba

Veksan Aydınlatma

Veksan aydınlatma 1986 yılında sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, modern ve çağdaş amatürler üretmek amacıyla kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bugüne yalnızca aydınlatma armatürleri üzerine çalışmış, tüm tecrübesini bu ürün grubu üzerinde geliştirmiştir. Firmanın fabrikası Eskişehir’de olup, İstanbul’da bir ofis ve showroomu bulunmaktadır.

05 Eylül 2016 Pazartesi, 17:09

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Veksan Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Veksan Aydınlatma San. ve Tic A.Ş.

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Sığırcık Sk. Badem 5 Villa: 10, Başakşehir/İstanbul

Telefon: 0212 798 33 33

Faks: 0212 798 33 38

İnternet Sitesi: http://www.veksan.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Alexa Değeri: 2.575.821

Hakkında:

Veksan Aydınlatma 1986 yılında sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, modern ve çağdaş amatürler üretmek amacıyla kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bugüne yalnızca aydınlatma armatürleri üzerine çalışmış, tüm tecrübesini bu ürün grubu üzerinde geliştirmiştir. Firmanın fabrikası Eskişehir’de olup, İstanbul’da bir ofis ve showroomu bulunmaktadır. Firma üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini Eskişehir’de; ihracat, ithalat, muhesabe, satınalma, reklam ve yönetim faaliyetlerini de İstanbul Merkez Ofisi’nde gerçekleştirmektedir.

Firma Ofis Aydınlatma, Eğitim Alanlarında Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Hastane Aydınlatma, Otel Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma ürün gruplarıyla hizmet vermektedir.

Yetkili Kişi: Ahmet Akkaya

Kuruluş Tarihi: 1986

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Veksan, Veksan Aydınlatma, Veksan LED Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Eğitim Alanlarında Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Hastane Aydınlatma, Otel Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, LED Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.0639701, 28.69128

Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir