Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı

28-29 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek, Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nda akıllı şehirler ile şehirlerin liderliği arasında bulunan bağ masaya yatırılıyor. Konferansa karar vericiler; belediyeler, kamu kurumları, valilikler ve kalkınma ajanslarından oluşan bir katılımcı kitlesi ile birlikte 1000 kişinin katılımı planlanıyor.

05 Şubat 2018 Pazartesi, 14:25

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

28-29 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu Konferans Merkezi‘nde gerçekleşecek, Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘nda akıllı şehirler ile şehirlerin liderliği arasında bulunan bağ masaya yatırılıyor. Konferansa karar vericiler; belediyeler, kamu kurumları, valilikler ve kalkınma ajanslarından oluşan bir katılımcı kitlesi ile birlikte 1000 kişinin katılımı planlanıyor.

Kamu Teknoloji Platformu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı, Güçlü Şehir Ekonomileri, Kamu-Özel İşbirliği Modelleri, Şehirlerin Sürdürülebilirliği ve Kentsel Dönüşüm konularını ele alıyor.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na katılmak, ürün ve hizmetleriyle sergi alanında yer almak isteyen Aydınlatma Portalı üyesi firmalara özel indirimler uygulanıyor. Tanıtım dosyasına ulaşmak için buraya tıklayınız. Bu organizasyona katılmak ve sergi alanında yer ayırtmak için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

LED aydınlatma ve akıllı aydınlatma teknolojileri akıllı şehirler konseptinin bir parçası ve bu kapsamda biz de Aydınlatma Portalı ve Aydınlatma Üniversitesi olarak konferansa katılım sağlıyoruz. Üye firmalarımızın da katılımını destekliyoruz. Aynı zamanda Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nın medya çözüm ortağıyız.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Paris Eski Belediye Başkanı Bertrand Delanoe, Türksat Genel Müdürü Cenk Şen, İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ender Aykut Yılmaz, Kamu Teknoloji Platformu Başkanı Erdem Akçıl, Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü Funda Ocak, Superpool Kurucu & Mimar Gregers Tang Thomsen, Newyork Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Direktörü Jeff Merritt, ATÖLYE Kurucu Ortağı Kerem Alper, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Ömer Alan, Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Bölümü Başkanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş, REC TÜRKİYE’den Rıfat Ünal Sayman, Superpool Kurucu & Mimar Selva Gürdoğan, Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürü Suat İnce konuşmacı olarak katılıyor.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na katılmak isteyen Aydınlatma Portalı üyesi firmalara özel indirimler uygulanacaktır. Sergi alanında, 6m²‘den 24m²‘ye kadar dilediğinizi seçebilir, size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sergi alanında yerinizi ayırtarak, ilgili panelde konuşma hakkı elde edebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Full LED Expo Full LED Expo, iç mekan LED aydınlatmalar için düzenlenen bir fuar organizasyonudur. Endüstriyel aydınlatma, mazağa aydınlatma, sağlık tesisleri ve konut uygulamaları gibi aydınlatmanın tüm kullanımları ve uygulamaları, bu 2 günlük konferans süresince tartışılacaktır.
LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu EPDK koordinatörlüğünde ELDER ve GAZBİR'in Ankara'da üçüncü kez düzenlediği Enerjide Ar-Ge Çalıştayı'nda, Emre Yılmaz; LED Teknolojisi, Akıllı Aydınlatma ve Enerji Tasarrufu konularını anlatacak. Söz konusu sunumun 19 Aralık 2017 tarihinde, saat 16:30'da yapılması planlanıyor....
ForumLED ForumLED Avrupa Kongresi ve Fuarı, 8 yıldan uzun süredir LED teknolojisinin tüm ekosistemini bir araya getirdi ve bu konuda Avrupa’nın en önemli etkinliği oldu. Sergi, LED teknolojileri ve LED aydınlatma sistemleri için profesyonelleri, üreticileri ve kullanıcıları bir araya getiriyor....
Yarının Aydınlatma Teknolojileri 11. IstanbulLight Fuarı’nda UBM, AGİD ve ATMK stratejik ortaklığı ile düzenlenen 11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, 19-22 Eylül tarihlerinde sektörün tüm paydaşlarını İstanbul Fuar Merkezi’nde buluşturuyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *