tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Sisel – Trilux Türkiye

Endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üreten Sisel Mühendislik A.Ş., “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde öncü olarak faaliyet gösteren firma, Trilux markasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

20 Eylül 2016 Salı, 15:12

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Sisel – Trilux Türkiye

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,67. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: SİSEL Müh. Elektronik San.ve Tic. A.Ş.

Adres: Şerifali Mah. Barbaros Cad. No: 18 34775 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 499 46 64

Faks: 0216 365 74 01

İnternet Sitesi: http://www.endalight.com

E-Posta Adresi: aydinlatma@enda.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üreten Sisel Mühendislik A.Ş., “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde öncü olarak faaliyet gösteren firmamız, aydınlatma konusunda da büyük bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzman kadrosuyla aydınlatma sistem çözümleri sunarak Trilux markasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.trilux-logosu

1912 yılında kurulan ve dünya çapında 5.500 çalışanı, 34 ortaklık ve 12 bağlı şirketi ile geniş bir satış pazarlama ağıyla 100 yılı aşkın süredir aydınlatma sektörüne yön veren öncü bir kuruluş olan Trilux markamız ile profesyonel aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

İç ve dış aydınlatmada sunmuş olduğumuz geniş ürün portföyü ve proje hizmetimiz ile teknik ve mimari aydınlatma, dış aydınlatma, aydınlatma otomasyonu konularında faaliyet göstermekteyiz. Endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, ofisler, mağazalar gibi mekânlara sunmuş olduğumuz aydınlatma sistem çözümlerimiz “Verimlilik, Enerji Tasarrufu, Estetik, İleri Teknoloji ve Kalite’yi” tanımlamaktadır.

Yetkili Kişi: Asuman Çalışkan

Kuruluş Tarihi: 1989

Çalışan Sayısı: 95

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Trilux, Trilux Türkiye, LED, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Işık Mühendisliği, Endüstriyel Aydınlatma, Yol ve Çevre Aydınlatma, Ofis Aydınlatma Armatürleri, Projektörler

Hızlı Teklif Al: aydinlatma@enda.com.tr

Koordinatları: 41.0014269, 29.1508182

İçerik Önerileri

Aktel Elektronik Aktel Elektronik, faaliyetlerine 1990 yılında başlamış olup kurumsal ve yapısal kimliğini koruyarak çalışmalarını yerli Ar-Ge ve inovasyon temelinde OSRAM ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda LED'li aydınlatma ürünlerinin üretimini, yurt içi ve dışı satışlarını gerçekleştirmektedir....
Vekta Aydınlatma Vekta Aydınlatma, iç ve dış mekan aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından kurulmuştur. Firmamız, 5000 m2'lik kapalı alana sahip üretim tesisinde çağdaş aydınlatma tekniğine uygun, profesyonel iç mekan ve endüstriyel aydınlatma armatürleri üretm...
Zerolight Bafa Elektronik, 2001 yılından beri yüksek verimli ve kaliteli 24V, 85 CRI şerit LED ve DMX512/DALI haberleşme protokollü sistemlerin uygulanması ve üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, Zerolight markasıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye imzasını atmıştır.
TD Elektronik TD Elektronik, kendini LED Aydınlatma ürünleri geliştirilmesine adamış, ve bu teknolojiyi bilinmeyen yönleriyle en detaylı şekilde öğrenerek kendini geliştirmiş bir Türk şirketidir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *