Sisel – Trilux Türkiye

Endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üreten Sisel Mühendislik A.Ş., “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde öncü olarak faaliyet gösteren firma, Trilux markasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

20 Eylül 2016 Salı, 15:12

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Sisel – Trilux Türkiye

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,67. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: SİSEL Müh. Elektronik San.ve Tic. A.Ş.

Adres: Şerifali Mah. Barbaros Cad. No: 18 34775 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 499 46 64

Faks: 0216 365 74 01

İnternet Sitesi: http://www.endalight.com

E-Posta Adresi: aydinlatma@enda.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üreten Sisel Mühendislik A.Ş., “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde öncü olarak faaliyet gösteren firmamız, aydınlatma konusunda da büyük bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzman kadrosuyla aydınlatma sistem çözümleri sunarak Trilux markasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.trilux-logosu

1912 yılında kurulan ve dünya çapında 5.500 çalışanı, 34 ortaklık ve 12 bağlı şirketi ile geniş bir satış pazarlama ağıyla 100 yılı aşkın süredir aydınlatma sektörüne yön veren öncü bir kuruluş olan Trilux markamız ile profesyonel aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

İç ve dış aydınlatmada sunmuş olduğumuz geniş ürün portföyü ve proje hizmetimiz ile teknik ve mimari aydınlatma, dış aydınlatma, aydınlatma otomasyonu konularında faaliyet göstermekteyiz. Endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, ofisler, mağazalar gibi mekânlara sunmuş olduğumuz aydınlatma sistem çözümlerimiz “Verimlilik, Enerji Tasarrufu, Estetik, İleri Teknoloji ve Kalite’yi” tanımlamaktadır.

Yetkili Kişi: Asuman Çalışkan

Kuruluş Tarihi: 1989

Çalışan Sayısı: 95

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Trilux, Trilux Türkiye, LED, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Işık Mühendisliği, Endüstriyel Aydınlatma, Yol ve Çevre Aydınlatma, Ofis Aydınlatma Armatürleri, Projektörler

Hızlı Teklif Al: aydinlatma@enda.com.tr

Koordinatları: 41.0014269, 29.1508182

İçerik Önerileri

2M LED 2M LED, iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri ile Türkiye ve yurt dışı pazarında oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak ve çevre dostu ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilinçli üretim planlamaktadır.
MarkaLED Aydınlatma MarkaLED Aydınlatma, 2009 yılından itibaren 1200'den fazla mağaza aydınlatma tecrübesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Mikro Aydınlatma Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyon...
Grup İmaj Aydınlatma 21 yıllık deneyimi olan Grup İmaj Aydınlatma, SymetryPoint markası ile yıllık yaklaşık 600 bin adet konvansiyonel armatür üretimi yapan bir firmadır. İş ortaklarına teknik danışmanlık ve proje danışmanlığı sunan firma, profesyonel yönetim kadrosu ile 2 ayrı fabrikada üretim yapmaktadır....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *