tr Türkçe
İş İlanları
17 Temmuz 2018 Salı

Sisel – Trilux Türkiye

Endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üreten Sisel Mühendislik A.Ş., “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde öncü olarak faaliyet gösteren firma, Trilux markasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

20 Eylül 2016 Salı, 15:12

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Sisel – Trilux Türkiye

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,67. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: SİSEL Müh. Elektronik San.ve Tic. A.Ş.

Adres: Şerifali Mah. Barbaros Cad. No: 18 34775 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 499 46 64

Faks: 0216 365 74 01

İnternet Sitesi: http://www.endalight.com

E-Posta Adresi: aydinlatma@enda.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üreten Sisel Mühendislik A.Ş., “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Yaklaşık 20 yıldır sektörde öncü olarak faaliyet gösteren firmamız, aydınlatma konusunda da büyük bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzman kadrosuyla aydınlatma sistem çözümleri sunarak Trilux markasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.trilux-logosu

1912 yılında kurulan ve dünya çapında 5.500 çalışanı, 34 ortaklık ve 12 bağlı şirketi ile geniş bir satış pazarlama ağıyla 100 yılı aşkın süredir aydınlatma sektörüne yön veren öncü bir kuruluş olan Trilux markamız ile profesyonel aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

İç ve dış aydınlatmada sunmuş olduğumuz geniş ürün portföyü ve proje hizmetimiz ile teknik ve mimari aydınlatma, dış aydınlatma, aydınlatma otomasyonu konularında faaliyet göstermekteyiz. Endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, ofisler, mağazalar gibi mekânlara sunmuş olduğumuz aydınlatma sistem çözümlerimiz “Verimlilik, Enerji Tasarrufu, Estetik, İleri Teknoloji ve Kalite’yi” tanımlamaktadır.

Yetkili Kişi: Asuman Çalışkan

Kuruluş Tarihi: 1989

Çalışan Sayısı: 95

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Trilux, Trilux Türkiye, LED, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Işık Mühendisliği, Endüstriyel Aydınlatma, Yol ve Çevre Aydınlatma, Ofis Aydınlatma Armatürleri, Projektörler

Hızlı Teklif Al: aydinlatma@enda.com.tr

Koordinatları: 41.0014269, 29.1508182

İçerik Önerileri

BTR Enerji Aydınlatma BTR Enerji, Türkiye’de Yenilenebilir Enerji Piyasası'nın başından beri aktif olup; yenilenebilir enerji santralleri planlama, danışmanlık, projelendirme ve anahtar teslim kurulumunda faaliyet göstermektedir. Firma, LED aydınlatma sistemlerinde Toshiba ile bağlantılı çalışmaktadır.
Gersan Elektrik Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir. GERSAN A.Ş. enerji verimliliği ve enerji tasarrufu sunan Ledbus aydınlatma sistemi ile ürün ga...
GigaTera LED Aydınlatma GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır. GigaTera, geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır....
Ledim İstanbul merkezli Ledim LED Aydınlatma, LED Panel, COB Downlight, LED Floresan, Şerit LED, PCB LED, Adaptör, LED Ampul, LED Spot, Ray Spot ve LED Projektör ürünlerinin Türkiye genelindeki satış ve montajını yapmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *