tr Türkçe
İş İlanları
17 Ağustos 2018 Cuma

Setbaşı Şehir Kütüphanesi’ni Assan Elektronik Aydınlattı

Kütüphane binasının dış cephe aydınlatmalarını Assan Elektronik firması yaptı. Firma projede amber renkte ışık veren Linepower Plus adında, mimari aydınlatmalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ince ve şık aydınlatma armatürlerini kullandı.

06 Haziran 2018 Çarşamba, 07:10

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Bursa’da bulunan Setbaşı Şehir Kütüphanesi, 1998 yılında hizmete açıldı ve içerisinden on binlerce eser barındırıyor. Kütüphane, kitap meraklıları ve ders çalışmak isteyen öğrenciler için 24 saat boyunca açık tutuluyor.

Gün boyu açık tutulan kütüphane, hem gündüz vakitlerinde hem de gecenin ilerleyen saatlerinde konuklarına ev sahipliği yapıyor.

Kütüphane şimdi gece aydınlatmalarıyla ilgi çekici bir görünüm kazandı. Kütüphane binasının dış cephe aydınlatmalarını Assan Elektronik firması yaptı. Firma projede amber renkte ışık veren Linepower Plus adında, mimari aydınlatmalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ince ve şık aydınlatma armatürlerini kullandı.

Linepower Plus, farklı uzunluk, gövde, montaj ve ışık rengi seçenekleriyle sunuluyor. Proje ihtiyaçlarına göre farklı ürünler arasında seçim yapılıyor. Linepower Plus, klasik bir wallwasher’dan öte, ince ve şık bir görünüme sahiptir. UV, civa ve kurşun içermez, bu yüzden çevre dostudur. Buna ek olarak, DMX, Dali, 1-10V ve uzaktan kumanda gibi kontrol sistemleriyle çalışabilir.

Linepower Plus’ın soğuk beyaz, doğal beyaz, sıcak beyaz, kırmızı, yeşil, mavi, amber ışık rengi seçenekleri bulunuyor. Buna ek olarak RGB yani renk değiştirebilir şekilde de üretilebiliyor. 14W‘dan 56W‘a kadar güç seçenekleri bulunan Linepower Plus, projeye özel olarak tasarlanabiliyor.

Kütüphane ziyaretçileri ve bölge sakinleri de yapılan aydınlatma çalışmalarını beğeniyle karşılıyor. Sakinler, binanın kullanım amacına uygun, ölçülü bir aydınlatma uygulandığını düşünüyor.

İçerik Önerileri

Panasonic LED’lerin Ömrünü Uzatan Difüzör Geliştirdi Panasonic, Full Bright adında LED'lerin çalışma ömrünü uzatan polipropilen (PP) ve reçine bileşimi ışık difüzörü geliştirdi.
Assan Elektronik’in Yeni Ürünü Mira III Görücüye Çıktı Petrol Ofisi firmasının düzenlediği, 700 Petrol Ofisi bayisinin katıldığı Antalya Kemer’de yapılan organizasyona Assan Elektronik, istasyon bayisi Tora Petrol ile katılım sağladı. Assan Elektronik firmasının, Mira serisinin, istasyonlar için olan yeni ürünü Mira III, Petrol Ofisi bayilerine görücüye...
Vestel LED Aydınlatma Alanında Büyümek İstiyor Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan Ekonomist dergisine yaptığı açıklamada LED aydınlatma alanında büyümeyi hedeflediklerini belirtti.
EBV’den İnsan Odaklı Aydınlatma Webinarı Infineon ve EBV tarafından organize edilen webinarda insan odaklı aydınlatma gerçek hayattaki örneğiyle ele alınıyor. Etkinlik internet üzerinden 23.05.2016 tarihinde düzenlenecektir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *