Schréder Aydınlatma Türkiye’den Çekiliyor Mu?

Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu. Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

13 Kasım 2017 Pazartesi, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Schréder Aydınlatma‘nın Türkiye’deki ofisi 2016 yılından itibaren Schréder Aydınlatma Ticaret A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamıştı.

Schréder Aydınlatma yetkilileri basına yaptığı açıklamalarda 2017 yılından umutlu olduklarını, yılın ilk çeyreğinde hedeflerini yakaladıklarını belirtmişlerdi. Schréder, Türkiye’yi fırsatlar ülkesi olarak görüyor, büyümeye devam etmeyi planlıyordu.

Ancak son günlerde kulaktan kulağa yayılan söylentiler; Schréder Aydınlatma’nın Türkiye pazarından çekileceği yönünde yoğunlaşmaya başladı.

Schréder, dünya çapında 48 şirketten oluşan bir grup olarak, geliştirdiği akıllı çözümler ve tasarımlarıyla; güvenli, konforlu, sürdürülebilir ve akıllı ortamlar yaratarak uzmanlara öncülük ediyor.

Türkiye pazarından çekilme söylentileriyle ilgili, Schréder Aydınlatma veya Türkiye organizasyonundan herhangi bir açıklama yapılmadı.

Aydınlatma Portalı ziyaretçileri söylentileri doğrulamak için bize yazınca, biz de ilk ağızdan açıklama için Schréder Aydınlatma Türkiye‘den bilgi istedik. Buna cevap olarak Schréder Aydınlatma yetkilileri, ilerleyen günlerde bir bilgilendirme yapacaklarını bildirdi.

Ancak güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgiler söylentileri doğruluyor. Güncel bilgi geldiği anda sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Sektöründe Sınai Mülkiyet Hakları Aydınlatma sektörü dünya çapından çok patent başvurusu yapılan ilk 5 alandan biri. Avrupa patent ofisinin; dünyadaki tüm patent başvurularını ayrıntıları ile barındıran patent veritabanında yapılan araştırma bu iddiayı doğrulayacak niteliktedir. Türkiye aydınlatma sektöründe ise buluş niteliği taşıy...
Aydınlatma Portalı İş Arayanları İşverenlerle Buluşturuyor Aydınlatma sektörü için özel olarak hazırlanan CV Bankası iş arayanlarla işverenleri buluşturuyor. İş arayanlar en iyi kariyer fırsatlarını yakalama şansı bulurken, işverenler de aradıkları personele kolayca ulaşabiliyor.
Aydınlatma Portalı’nda Eylül Ayının En Çok Okunanları Aydınlatma Portalı, Eylül ayında rekor ziyaretçi sayısına ulaştı. Sektörün lider portalı Aydınlatma Portalı’nı Eylül ayında 9.236 kişi ziyaret etti. En çok okunan içerik Philips’ten 10.000 € Ödüllü Aydınlatma Tasarımı Yarışması olurken, en çok ziyaret edilen firma ise Zenit LED ve Aydınlatma Teknolo...
Aydınlatma Şikayetleri e-Devlet’ten Yapılabilecek Aydınlatma şikayetlerinin elektronik ortamda daha kolay iletilmesini sağlayan sistem devreye alındı. Artık, sokağınızdaki aydınlatma arızalarını e-Devlet sistemi aracılığıyla anında yetkililere bildirebileceksiniz. Bu hizmeti kullanarak, sokak aydınlatmalarına ilişkin her türlü şikayet, öneri ve tal...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *