tr Türkçe
İş İlanları
17 Ağustos 2018 Cuma

Satış Mühendisi – Oxiron LED

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

17 Mart 2017 Cuma, 12:37

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 17.03.2017
İlan Durumu: Aktif

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Genel Merkezi İstanbul Başakşehir’de yer alan LED Aydınlatma Armatürleri Üretimi alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; Proje Satış ve Bayi Yönetimi‘nde görev yapacak, Satış Mühendisi aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

İngilizce bilen,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Güler yüzlü, dış görünüşüne önem veren, disiplinli, dinamik,
Güçlü insan ilişkileri ve ikna yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Elektrik ve elektronik alanlarında temel teknik altyapıya sahip ve bu bilgi birikimini proje satış ve yönetimi alanında kullanmaya hevesli,
DIALux ve AutoCAD Programlarına hakim,
İstanbul Başakşehir veya yakın ilçelerinde ikamet eden,
Aktif araç kullanabilen,
En az 3 yıllık iş tecrübesine sahip.

İş Tanımı:

Proje satış ve bayi yönetimi ekibinde yer alınması,
Yürüttüğü her projenin; tasarım, planlama, satış, üretim, sevkiyat, montaj, teslim aşamalarının süreç takibini yapılması,
Çalışma yeri modern ofis ortamı olup, gerektiğinde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,
Planlanan bölgelere rutin ziyaretler yapılması.

İletişim:

İnsan Kaynakları
444 90 30
info@oxironled.com.tr

İçerik Önerileri

İdari İşler Uzmanı – Pelsan Aydınlatma 1982 yılında İstanbul’da kurulan, merkezimizin Ümraniye Dudullu Imes OSB'de, fabrikamızın ise Kocaeli/Dilovası'nda (çalışma yerimiz) bulunduğu aydınlatma armatür ve ekipman üretimi yapmakta olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; İdari İşler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır....
Muhasebe Sorumlusu – UNECO Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı'nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı'nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Satınalma Birim Sorumlusu – ARLIGHT Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Aydınlatma Proje Teknikeri – Fiberli Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *