Satış Mühendisi – Oxiron LED

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

17 Mart 2017 Cuma, 12:37

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 17.03.2017
İlan Durumu: Aktif

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Genel Merkezi İstanbul Başakşehir’de yer alan LED Aydınlatma Armatürleri Üretimi alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde; Proje Satış ve Bayi Yönetimi‘nde görev yapacak, Satış Mühendisi aranmaktadır.

Genel Nitelikler:

İngilizce bilen,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
Güler yüzlü, dış görünüşüne önem veren, disiplinli, dinamik,
Güçlü insan ilişkileri ve ikna yeteneğine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Elektrik ve elektronik alanlarında temel teknik altyapıya sahip ve bu bilgi birikimini proje satış ve yönetimi alanında kullanmaya hevesli,
DIALux ve AutoCAD Programlarına hakim,
İstanbul Başakşehir veya yakın ilçelerinde ikamet eden,
Aktif araç kullanabilen,
En az 3 yıllık iş tecrübesine sahip.

İş Tanımı:

Proje satış ve bayi yönetimi ekibinde yer alınması,
Yürüttüğü her projenin; tasarım, planlama, satış, üretim, sevkiyat, montaj, teslim aşamalarının süreç takibini yapılması,
Çalışma yeri modern ofis ortamı olup, gerektiğinde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,
Planlanan bölgelere rutin ziyaretler yapılması.

İletişim:

Mustara Arı
444 90 30
mustafa@oxironled.com.tr

İçerik Önerileri

Aydınlatma Proje Müdürü – TTAF Elektronik TTAF, müşterilerine özel ürün tasarımları ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle hem Türkiye’de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur. Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren, İstanbul merkezli TTAF Elektronik firması projeli satışlarda görevlendirilmek üzere Proje Müd...
Satış ve Proje Mühendisi – Pedaş LED Aydınlatma Pedaş LED Aydınlatma firması 1979 yılında kurulmuş olup, iç ve dış mekan LED aydınlatma armatürleri üretmektedir. Ürünlerini yurtiçi pazara sunmanın yanında dünya üzerinde 55 ülkeye ihraç etmektedir. Satış ekibimize bizle beraber çalışacak Satış ve Proje Mühendisi alınacaktır....
Yurtiçi Satış Pazarlama Müdürü – Yıldız LED Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ankara Bölgesi Satış Temsilcisi – Vekta Aydınlatma İç mekan ve dış mekan LED aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışını yapan Vekta Aydınlatma, Ankara bölgesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcileri aramaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *