tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Marmara Üniversitesi Dersliklerini Entek LED Aydınlattı

Türkiye’de aydınlatma sektörünün sayılı üreticilerinden birisi Entek LED, Marmara Üniversitesi’ndeki aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında, derslikler, ofisler, koridorlar ve diğer bazı alanların aydınlatılmasında Entek LED’in iç mekanlar için tasarlanmış aydınlatma ürünleri kullanıldı.

28 Haziran 2018 Perşembe, 07:28

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’de aydınlatma sektörünün sayılı üreticilerinden birisi Entek LED, Marmara Üniversitesi‘ndeki aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında, derslikler, ofisler, koridorlar ve diğer bazı alanların aydınlatılmasında Entek LED‘in iç mekanlar için tasarlanmış aydınlatma ürünleri kullanıldı.

Proje aşamasında okul ve sınıf aydınlatmalarındaki gereklilikler göz önünde bulundurularak, armatür tipleri, sayısı ve yerleşim planları belirlendi. İyi öğrenme koşullarının oluşturulması önceliğiyle; plan dahilinde ürünlerin montajı tamamlandı ve devreye alındı. Yüksek verimli LED aydınlatma sistemi, öğrencilerin öğrenme ortamını geliştirmek için iyi bir aydınlatma sağlıyor.

Üniversitenin kapalı alanlarının aydınlatılması için, Entek LED’in LED panel armatürleri, lineer aydınlatma armatürleri ve dekoratif aydınlatma armatürleri kullanıldı.

Aydınlatma çalışmaları esnasında, homojen aydınlatma sağlanması için özen gösterildi. Çalışma tamamlandığında ise gölge alanlar en aza indirilmiş, görünürlük geliştirilmiştir.

Eğitim kurumlarında genellikle elektrik tüketiminin yaklaşık yüzde 30‘u aydınlatmalardan kaynaklıdır. Kullanılan LED aydınlatma armatürleri, enerji tasarrufu sağlıyor ve uzun kullanım ömrü ile bakım maliyetlerini en aza indiriyor.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için Entek LED firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için ise Entek LED Ürün Kataloğu’nu inceleyebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Schréder’den Boğaziçi ve FSM Köprülerine LED Aydınlatma Schréder’in üstlendiği Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü yol aydınlatması projesi, Türkiye’de LED armatürleri ile ilk otoyol aydınlatması projesi olup yüzde 52 oranında enerji verimliliği sağlıyor.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde Işık Şöleni Başladı Geçtiğimiz günlerde trafiği açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün ışıklandırmasını yapan A Grup Ses ve Işık Sistemleri firmasının yönetisi Suat Durukan, proje hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Setbaşı Şehir Kütüphanesi’ni Assan Elektronik Aydınlattı Kütüphane binasının dış cephe aydınlatmalarını Assan Elektronik firması yaptı. Firma projede amber renkte ışık veren Linepower Plus adında, mimari aydınlatmalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, ince ve şık aydınlatma armatürlerini kullandı.
Sektörde Önemli Satın Alma Yurtiçinde ve yurtdışında bugüne kadar gerçekleştirdiği yüzlerce prestijli havalimanı, otel, tarihi eser, köprü, fabrika, stadyum, AVM, hastane, okul ve konutlar gibi özellikli ve nitelikli projelere aydınlatma tasarımı çözümleri sunan ANCHALIGHTING, 2016 Aralık ayı itibari ile Na-De Elektronik A.Ş....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *