tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

Marmara Üniversitesi Dersliklerini Entek LED Aydınlattı

Türkiye’de aydınlatma sektörünün sayılı üreticilerinden birisi Entek LED, Marmara Üniversitesi’ndeki aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında, derslikler, ofisler, koridorlar ve diğer bazı alanların aydınlatılmasında Entek LED’in iç mekanlar için tasarlanmış aydınlatma ürünleri kullanıldı.

28 Haziran 2018 Perşembe, 07:28

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’de aydınlatma sektörünün sayılı üreticilerinden birisi Entek LED, Marmara Üniversitesi‘ndeki aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında, derslikler, ofisler, koridorlar ve diğer bazı alanların aydınlatılmasında Entek LED‘in iç mekanlar için tasarlanmış aydınlatma ürünleri kullanıldı.

Proje aşamasında okul ve sınıf aydınlatmalarındaki gereklilikler göz önünde bulundurularak, armatür tipleri, sayısı ve yerleşim planları belirlendi. İyi öğrenme koşullarının oluşturulması önceliğiyle; plan dahilinde ürünlerin montajı tamamlandı ve devreye alındı. Yüksek verimli LED aydınlatma sistemi, öğrencilerin öğrenme ortamını geliştirmek için iyi bir aydınlatma sağlıyor.

Üniversitenin kapalı alanlarının aydınlatılması için, Entek LED’in LED panel armatürleri, lineer aydınlatma armatürleri ve dekoratif aydınlatma armatürleri kullanıldı.

Aydınlatma çalışmaları esnasında, homojen aydınlatma sağlanması için özen gösterildi. Çalışma tamamlandığında ise gölge alanlar en aza indirilmiş, görünürlük geliştirilmiştir.

Eğitim kurumlarında genellikle elektrik tüketiminin yaklaşık yüzde 30‘u aydınlatmalardan kaynaklıdır. Kullanılan LED aydınlatma armatürleri, enerji tasarrufu sağlıyor ve uzun kullanım ömrü ile bakım maliyetlerini en aza indiriyor.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için Entek LED firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için ise Entek LED Ürün Kataloğu’nu inceleyebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde Işık Şöleni Başladı Geçtiğimiz günlerde trafiği açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün ışıklandırmasını yapan A Grup Ses ve Işık Sistemleri firmasının yönetisi Suat Durukan, proje hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Pelsan Aydınlatma Ankara’da LED Semineri Düzenledi LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatma'nın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri'ne katılım yoğundu.
Plastik Gövdeli LED’li Cadde Aydınlatması APUS Tanıtıldı TTAF Elektronik'in yeni ürünü, plastik gövdeli sokak armatürü APUS, yollar, sokaklar ve yaya bölgeleri için renkli ve enerjik bir aydınlatma deneyimi sunuyor. TTAF, APUS serisi ürünlerini "Caddeleriniz daha şık, daha aydınlık!" sloganıyla tanıtıyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *