tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

LTS Aydınlatma

LTS Aydınlatma Tedarik Elektronik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak profesyonel LED aydınlatma ve dekoratif aydınlatma (avize, lambader, sarkıt, aplik vs.) projeleri ile ilgilenmekteyiz.

28 Aralık 2016 Çarşamba, 22:43

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: LTS Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: LTS Aydınlatma Tedarik Elektronik İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Bağlarbaşı Mah. Şahin Sok. E-5 Karayolu Üzeri No: 6/2 Maltepe/İstanbul

Telefon: 0216 517 00 82

Faks: 0216 517 00 81

İnternet Sitesi: http://www.ltsaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@ltsaydinlatma.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

LTS Aydınlatma Tedarik Elektronik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak profesyonel LED aydınlatma ve dekoratif aydınlatma (avize, lambader, sarkıt, aplik vs.) projeleri ile ilgilenmekteyiz. Ana bayilik sorumluluğunu yüklenmiş olduğumuz Fiberli markasının sorumluluklarını taşıyarak ve dekoratif aydınlatma armatürlerinde kendi üretimimizi yaparak projeleri neticelendiriyoruz.

Aydınlatma yönetimi (akıllı ve çevreci bina) olan PWM, DMX ve DALI gibi sistemleri kurmak, yazılım yapmak ve eğitimlerini vermek, tak unut sistemiyle iş verimliği sağlamak için çalışırız. Fiber optik ve LED teknolojileri konusunda yeni teknolojileri ülkemizde ve yurt dışında araştırıyor, özel olarak projelendiriyor, geliştiriyor ve bu projelerin uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Işığın doğasını hem iç hem de dış mekânlara yansıtan tasarımları, verimlilikleri en yüksek aydınlatma armatürlerini dostlarımızın beğenisine sunuyoruz. Dekoratif aydınlatma ürünlerine yeni bir hava katmak amacıyla sektörde alanında uzman teknik kadromuzla üretime başladık ve hızla devam etmekteyiz. Seçkin otel ve konut projelerinde önemli başarılara imza attık.

İşyerimiz Anadolu yakasında Maltepe ilçesinde E-5 karayolu üzerinde showroom dâhil hizmet vermektedir. Mimar, mühendisi, satış ve montaj ekibiyle, tasarım ve mühendislik hizmeti vererek; Divan Otel, Hilton Taksim, Çırağan Sarayı, Ofisim İstanbul, Marmara Üniversitesi, Antalya Hava Limanı İç Hatlar Terminali, Dnz.K.K.lığı, THY Binaları, Acıbadem Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Sabancı  Üniversitesi, Garanti Bankası, Halkbank Şubeleri ve Genel Müdürlük, Marmara Eğitim ve Araştırma  Hastanesi-Pendik Medipol Hastaneleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kartal Belediyesi Hizmet Binası, Tuzla Marina (komple zayıf akım), TEM Avrupa Konutları Rezidansı, Karafırın, Pendik Belediyesi, Tuzla Belediyesi Hizmet Binası, Ascot Otel yaptıklarımızdan bazılarıdır.

Yetkili Kişi: Kerim Yiğit

Kuruluş Tarihi: 2014

Çalışan Sayısı: 15

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Aydınlatma, Sokak Aydınlatması, LED Projektör, Cephe Aydınlatması, Genel Aydınlatma, Avize, Sarkıt, Lambader, Dekoratif Aydınlatma, Mekan Aydınlatması, Aydınlatma Tasarımı

Hızlı Teklif Al: info@ltsaydinlatma.com

Koordinatları: 40.932241, 29.141989

İçerik Önerileri

UNECO ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri AŞ. 2007 yılında kurulmuştur. ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri A.Ş.’nin tescilli markası olan UNECO, 2011 yılında kurulmuş, bir yıllık Ar-Ge sürecinden sonra 2012 yılında UNECO Modül üretimine başlamıştır.
DEKALED Aydınlatma Sistemleri Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir.
Veksan Aydınlatma Veksan aydınlatma 1986 yılında sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, modern ve çağdaş amatürler üretmek amacıyla kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bugüne yalnızca aydınlatma armatürleri üzerine çalışmış, tüm tecrübesini bu ürün grubu üzerinde geliştirmiştir. Firmanın fa...
2M LED 2M LED, iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri ile Türkiye ve yurt dışı pazarında oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak ve çevre dostu ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilinçli üretim planlamaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *