tr Türkçe
İş İlanları
17 Ağustos 2018 Cuma

Light + Building 2018 Fuarı’na Katılan Türk Firmaları

Dünyanın önde gelen aydınlatma fuarı Light + Building, 28-23 Mart 2018 tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenleniyor. Fuara Türkiye’den hem firma katılımı hem de ziyaretçi bakımından ilgi hızla artıyor. Light + Building’e bu yıl Türkiye’den 96 firma katılıyor. İki yıl önce düzenlenen bir önceki fuara 63 firma katılmıştı.

10 Mart 2018 Cumartesi, 07:33

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Dünyanın önde gelen aydınlatma fuarı Light + Building, 28-23 Mart 2018 tarihleri arasında Frankfurt‘ta düzenleniyor. Fuara Türkiye‘den hem firma katılımı hem de ziyaretçi bakımından ilgi hızla artıyor. Light + Building’e bu yıl Türkiye‘den 96 firma katılıyor. İki yıl önce düzenlenen bir önceki fuara 63 firma katılmıştı.

Fermada LED Aydınlatma, A Grup bünyesinde 2013 yılında kuruldu ve yurt içi ve yurt dışı pazarda kısa sürede kendine yer edindi. Firma, ülke ekonomisine yeni marka ve değerler katmayı hedefliyor. Fermada LED Aydınlatma, fuarda Hol 4.2, Stand K97‘de yerini ayırttı.

Grup İmaj Aydınlatma, kelimenin tam anlamıyla bir mühendislik firmasıdır. İş ortaklarına teknik ve proje danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Geliştirdiği yerli teknolojileri Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediyor. Grup İmaj Aydınlatma fuarda, Hol 6.2, Stand C91’de yer alıyor.

Logiba, Konya merkezli bir aydınlatma firması ve akıllı şehir konseptinin bir parçası olan akıllı aydınlatma alanında yerli teknolojiler geliştiriyor. Logiba, ürünlerini Hol 4.1, Stand B27’de dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor.

Pedaş LED Aydınlatma, geniş çalışan kadrosuyla iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel tip aydınlatma armatürleri, LED’li aydınlatma armatürleri, floresan ve yüksek basınçlı balastlar ve endüstriyel armatür camları üretmektedir. Pedaş, fuarda Hol 4.2, Stand K80‘de yer alıyor.

Pelsan Aydınlatma, üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe şüphesiz Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir. Yılda 5 milyonun üzerinde aydınlatma armatürü üretmekte ve bu ürünleri 65 ülkeye ihrac etmektedir. Pelsan Aydınlatma, ürün ve hizmetlerini Hol 4.2, Stand E34’de dünyayla buluşturuyor.

Light + Building Fuarı’na katılacak diğer Aydınlatma Portalı üyesi diğer firmalar aşağıda listelenmiştir. Detaylı bilgi için firma adına tıklayarak, firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Light + Building 2018 Fuarı’na katılarak ülkemizi temsil edecek tüm firmalarımıza başarılar dileriz. Eğer fuara katılıyorsanız ve firmanız bu listede yer almıyorsa, iletişim formu aracılığıyla bize yazabilirsiniz.

İçerik Önerileri

Pelsan Aydınlatma Kurucusu Reşit Göğüş İstanbul Şehir Üniversitesi’nde Pelsan Aydınlatma kurucusu Reşit Göğüş, bugün (4 Mayıs 2016) saat 18:50'de İstanbul Şehir Üniversitesi Doğu Kampüsü'nde Türkiye'de Girişimcilik konulu, tecrübelerin paylaşıldığı Tea & Talk etkinliğine konuk oluyor.
Pelsan Aydınlatma Smart City Meetup Etkinliğine Katıldı Akıllı şehir teknolojilerinde, firmaların rekabet gücünü artırmak, ürün ve servislerini çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere gerçekleştirilen Smart City Meetup etkinliğine Pelsan Aydınlatma adına Proje Müdürü Gürkan Yıldırım katıldı.
Pelsan Aydınlatma DIALux Üyesi Oldu Pelsan Aydınlatma, DIALux ile imzaladığı anlaşma ile sektörün önde gelen uluslararası firmaları arasındaki yerini alarak, kendi DIALux eklenti yazılımını (plug-in) devreye aldı ve ürünlerinin sektörün profesyonelleri tarafından dijital ortamda kullanılabilmesi adına çok önemli bir adım attı....
Pelsan Aydınlatma 2016 Kataloğu Yayınlandı 34 yıl önce kurulan Pelsan Aydınlatma, üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile kısa sürede aydınlatma sektöründe Türkiye'nin en büyük üreticilerinden biri haline geldi. Aydınlatma sektörünün ülkemizdeki en büyük üreticilerinden Pelsan Aydınlatma'nın 2016 kataloğu yayınlandı....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *