tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Konica Minolta IstanbulLight’a Hazırlanıyor

Konica Minolta Sensing, ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgilendirme yapmak için IstanbulLight 2018 fuarında 10. Salon A115 numaralı stantta değerli sektör temsilcileriyle ve kaliteye adım atmak isteyen bütün firma ve profesyonellerle buluşuyor.

17 Eylül 2018 Pazartesi, 09:44

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Yaklaşık 150 yıllık köklü gelenek ve teknolojik altyapısı ile Konica Minolta müşterilerine birçok farklı alanda hizmet vermektedir.

Günümüz teknolojisinde Ar-Ge çalışmaları çok büyük önem taşımaktadır. Görsel algılamaya oldukça yakın ölçüm yapabilen Konica Minolta Sensing ölçüm ekipmanları müşterilerine kaliteli ve pazarda ön plana çıkacak ürünler üretmede yardımcı oluyor.

Konica Minolta Sensing, dünyanın dört bir yanında önemli markalara ölçüm cihazları tedarik etmektedir. İç ve dış mekan aydınlatma uygulamaları, köprü, otoyol ve tünel aydınlatmaları, LED ışık kaynakları, LED ve OLED ekran uygulamaları gibi bir çok farklı disiplinde hassas ve doğru ölçüm imkanı sağlayan Konica Minolta Sensing ürünleri referans laboratuvarlara da ölçüm ekipmanları sağlamaktadır.

Konica Minolta Sensing, ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgilendirme yapmak için IstanbulLight 2018 fuarında 10. Salon A115 numaralı stantta değerli sektör temsilcileriyle ve kaliteye adım atmak isteyen bütün firma ve profesyonellerle buluşuyor.

İçerik Önerileri

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde Işık Şöleni Başladı Geçtiğimiz günlerde trafiği açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün ışıklandırmasını yapan A Grup Ses ve Işık Sistemleri firmasının yönetisi Suat Durukan, proje hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Argesys Elektronik IstanbulLight’ta Yerini Aldı LED aydınlatma armatürleri, LED aydınlatma armatürlerinin kontrol sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlar alanında faaliyet gösteren Argesys Elektronik, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek IstanbulLight fuarına hazırlanıyor.
IstanbulLight Fuarı’nda Pelsan İmzası Türk aydınlatma sektörünün en büyük üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 19 – 22 Eylül 2018 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen IstanbulLight Fuarı’na katıldı.
Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve 'Türk Malı'na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *