Kek Kalıbından Avize Yaptı

Bir internet forumunda OCA kullanıcı adıyla tanınan genç, kek kalıbından yaptığı avizenin fotoğrafını internette paylaşınca bir anda beğeni yağmuruna tutuldu. Annesinin çizildiği için çöpe atmaya hazırlandığı kek kalıbını annesinden alan genç onu bir avizeye dönüştürdü.

15 Kasım 2017 Çarşamba, 07:04

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Bir internet forumunda OCA kullanıcı adıyla tanınan genç, kek kalıbından yaptığı avizenin fotoğrafını internette paylaşınca bir anda beğeni yağmuruna tutuldu.

Annesinin çizildiği için çöpe atmaya hazırlandığı kek kalıbını annesinden alan genç, öncelikle kalıbı zımparalayarak boyaya hazırladı. Ardından nemli bir bez ile temizledi ve altın yaldız renkle boyadı.

Boya kuruduktan sonra üzerine vernik sürüp, gümüş sim ekledi. Kek kalıbının ortasında bir delik olduğundan duya kolayca monte etti. Üst kısmına da aynı şekilde boyadığı karton bardağı yerleştirdi.

Hazırladığı bu avizeyi evinin mutfağındaki balkona yerleştirdi ve fotoğrafını çekti.

On binlerce tıklama alan paylaşım yüzlerce kişinin oyuyla öne çıkarılan içerik olarak seçildi ve günlerce anasayfada sergilendi. Yorum yapan diğer kullanıcılar da çalışmayı yaratıcı bulduklarını ve oldukça beğendiklerini belirtti.

Yorumların bir tanesinde de kek kalıbının elektriği ve ısıyı aktaracağı bu sebeple bazı tehlikeler oluşturabileceği şeklinde uyarı yapıldı.

İçerik Önerileri

Avizeden Elbise Alay Konusu Oldu Arzu Sabancı Milano Moda Haftası'nda kaydettiği bir videoyu paylaştı. Görüntülerde manken kızımız 40 yaşındaki ABD'li modacı Jeremy Scotte tasarımı avizeden elbiseyi üzerinde taşıyordu. Görüntü sosyal medyaya bomba gibi düştü, kısa sürede binlerce beğeni yüzlerce yorum alan tasarım alay konusu oldu....
Türkiye’de Aydınlatma İthalatı Yüzde 40 Azaldı Ekonomi Bakanlığı, ithalata karşı bazı önlemler almaya başladı. İthalatı yapılan ürün gruplarını inceleyen bakanlık, ürün bazında çeşitli tedbirleri uygulamaya koydu. Bu tedbirler sonucunda aydınlatma ürünlerinin ithalatında yüzde 40 azalma yaşandı.
Doğru Aydınlatma Satışı Artırıyor Hürriyet gazetesinden Hakan Aytaş, İş Dünyasından Portreler köşesinde; Murat Çap ile Almanya’nın sayılı şirketleri arasında yer alan Luxwelt’in doğuşunu ve ışığın insanlar üzerindeki etkilerini konuştu.
Taşındık! Aydınlatma Portalı, kurulduğu günden beri “www.aydinlatma.gen.tr” adresinden yayın yapmaktaydı. Yaklaşık 10 yıldır dolu olan, yabancıların elinde tuttuğu “www.aydinlatma.org” adresini Ocak ayından bu yana süren pazarlıklar sonucunda satın almış bulunmaktayız.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *