Hankem Aydınlatma

Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem’e dönüştürdük.

24 Ağustos 2017 Perşembe, 16:49

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Hankem Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Hankem Aydınlatma Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Tekstilkent Sitesi A1 Blok No: 19 Esenler/İstanbul

Telefon: 0212 438 11 52

Faks: 0212 438 17 23

İnternet Sitesi: http://www.hankem.com

E-Posta Adresi: info@hankem.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem’e dönüştürdük.

Biz Hankem olarak 1995 senesinden bu yana faaliyet gösterdiğimiz mümessillik ve ithalat alanındaki deneyimlerimizi aydınlatma sektörüne de taşımaya karar verdik. Türkiye’deki yüksek enerji maliyetleri, bir Turizm ülkesi olan ülkemizin dekoratif aydınlatmada eksik ve geri kalmış olmasına sebep olmuştur. Turistik bölgelerimizin albenisini arttırmak ve dünyadaki benzerleri ile rahat rekabet edebilmesini sağlamak için aydınlatma çok önemli bir yer tutmaktadır.

Firmamız teknolojiyi yakın takibi ve yurtdışında kurduğu ortaklıklar sayesinde sektörde çığır açmayı ve Türkiye’nin çehresini değiştirmeyi hedeflemektedir. Diğer dekoratif aydınlatma ürünleri ile kıyaslandığında Hankem ürün gamı, kalite ve performans olarak rakiplerinin hep bir adım önünde bulunmaktadır.

Temsil ettiğimiz firmaların tümü yüksek kalite ve uygun fiyat ilkesini benimsemiş ve bu doğrultuda uluslararası standartlara sahip ve her tür yeniliklere açık kurumlardır.

Yaptığımız işlerde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda optimum çözümler üreten bir anlayışa sahip şirketimiz ithalat, projelendirme ve uygulama alanlarında tam destek sağlamaktadır.

Yetkili Kişi: Nedret Kaptana

Kuruluş Tarihi: 2006

Çalışan Sayısı: 7

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, Özel Üretim, Wallwasher, Sokak Aydınlatma, Ledline

Hızlı Teklif Al: nkaptana@hankem.com

Koordinatları: 41.066437, 28.860819

İçerik Önerileri

GigaTera LED Aydınlatma GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır. GigaTera, geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır....
Billion Billion uzmanlaştığı enerji yönetim ve ağ iletişim sistemlerinde geliştirdiği çözümleri ile geleceğin akıllı şehirlerinin altyapısını oluşturuyor. Billion, 1973 yılında kurulmuştur ve bilgi iletişim teknolojileri çözümlerinde lider sağlayıcı konumundadır.
CATA – Uğur Aydınlatma 2000 yılında İstanbul Şişhane‘de hizmet vermeye başlayan Uğur Aydınlatma, 2001 yılında CATA markasını Türkiye pazarına sunmuştur. Uğur Aydınlatma, kurulduğu günden itibaren hızla büyüyerek, müşteri memnuniyetine odaklı, yeni trendler yaratan, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve hızlı servis ağı ile ...
TRIO Aydınlatma TRIO, 15 yıllık mühendislik ve aydınlatma tasarımı tecrübesinin dinamizm ve yenilikçi düşünceyle birleştiren bir firmadır. Günümüz şartlarının getirisi olarak branşlaşma konusunda dikkatli davranan, bünyesinde bulundurduğu personeliyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ekip ruhunu işine yansıt...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *