tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Hankem Aydınlatma

Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem’e dönüştürdük.

24 Ağustos 2017 Perşembe, 16:49

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Hankem Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Hankem Aydınlatma Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Tekstilkent Sitesi A1 Blok No: 19 Esenler/İstanbul

Telefon: 0212 438 11 52

Faks: 0212 438 17 23

İnternet Sitesi: http://www.hankem.com

E-Posta Adresi: info@hankem.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem’e dönüştürdük.

Biz Hankem olarak 1995 senesinden bu yana faaliyet gösterdiğimiz mümessillik ve ithalat alanındaki deneyimlerimizi aydınlatma sektörüne de taşımaya karar verdik. Türkiye’deki yüksek enerji maliyetleri, bir Turizm ülkesi olan ülkemizin dekoratif aydınlatmada eksik ve geri kalmış olmasına sebep olmuştur. Turistik bölgelerimizin albenisini arttırmak ve dünyadaki benzerleri ile rahat rekabet edebilmesini sağlamak için aydınlatma çok önemli bir yer tutmaktadır.

Firmamız teknolojiyi yakın takibi ve yurtdışında kurduğu ortaklıklar sayesinde sektörde çığır açmayı ve Türkiye’nin çehresini değiştirmeyi hedeflemektedir. Diğer dekoratif aydınlatma ürünleri ile kıyaslandığında Hankem ürün gamı, kalite ve performans olarak rakiplerinin hep bir adım önünde bulunmaktadır.

Temsil ettiğimiz firmaların tümü yüksek kalite ve uygun fiyat ilkesini benimsemiş ve bu doğrultuda uluslararası standartlara sahip ve her tür yeniliklere açık kurumlardır.

Yaptığımız işlerde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda optimum çözümler üreten bir anlayışa sahip şirketimiz ithalat, projelendirme ve uygulama alanlarında tam destek sağlamaktadır.

Yetkili Kişi: Nedret Kaptana

Kuruluş Tarihi: 2006

Çalışan Sayısı: 7

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, Özel Üretim, Wallwasher, Sokak Aydınlatma, Ledline

Hızlı Teklif Al: nkaptana@hankem.com

Koordinatları: 41.066437, 28.860819

İçerik Önerileri

Gecem Aydınlatma Gecem Aydınlatma 1997′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor. Uluslararası alanda 40 farklı ülkede varlığını sürdürürken, dünyanın çeşitli yerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışıyor....
PermoLED Aydınlatma Permosan A.Ş. 1999 yılında enerji sektöründe hizmet verme maksatlı olarak kurulmuştur. Permosan A.Ş. olarak 2002 yılında Avusturya'lı Austrowind GmbH firması ile birlikte rüzgar türbinleri konusunda ortaklık kurulmuş, yürütülen ortak projede rüzgar türbinlerine yönelik AR-GE çalışmaları yapılmış ve ...
Paralel Aydınlatma Konusunda deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ama verimli düşünen Paralel Aydınlatma, sektördeki her ihtiyaca en iyi sonuç hedefi ile yola çıkmıştır.
Global Lighting & Shalt Öztürk Elektrik, 1978 yılında Hüseyin Öztürk tarafından İstanbul’da, elektrik ve aydınlatma sektöründe faaliyete geçmiştir. Firma, elektrik ve aydınlatma sektöründeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş ürün anlayışı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan üst yönetimiyle kısa sürede aydınlatma...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *