tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Greenhouse Complexes Russia

Sera komplekslerinin inşası ve modernizasyonu için yatırım projeleri 3.kez düzenlenen yıllık forum ve sergi “Greenhouse Complexes Russia 2018” de tanıtılacak. Forum; BDT, Avrupa ve Asya’dan yatırımcıları, tüm Rusya bölgelerinden sera yatırım projelerinin başlatıcılarını, federal ve bölgesel tarımsal karar vericileri, özel bakanlık ve kurumları ağırlamaya hazırlanıyor.

05 Eylül 2018 Çarşamba, 10:44

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Sera komplekslerinin inşası ve modernizasyonu için yatırım projeleri 3.kez düzenlenen yıllık forum ve sergi “Greenhouse Complexes Russia 2018” de tanıtılacak.

Tarih: 5-6 Aralık 2018
Mekan: Moskova, Baltschug Kempinski Hotel
Organizatör: Vostock Capital
Web sitesi: https://www.greenhousesforum.com

Üçüncü kez düzenlenen uluslararası forum ve sergi “Greenhouse Complexes Russia 2018”, Rus sera endüstrisine yatırımın kilidini açacak, kalkınma stratejilerini tartışacak, deneyimlerini paylaşacak ve yeni kazançlı anlaşmalar çıkaracak üst düzey profesyonel bir platformdur.

Forum; BDT, Avrupa ve Asya‘dan yatırımcıları, tüm Rusya bölgelerinden sera yatırım projelerinin başlatıcılarını, federal ve bölgesel tarımsal karar vericileri, özel bakanlık ve kurumları, bölge başkanları, perakende zinciri yöneticileri, hizmet sağlayıcıları, ulusal sendikalar ve dernekleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinliğe ait istatistikler aşağıdaki gibidir.

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu‘ndan seracılık kompleksleri ve agro holdingleri temsil eden 500’den fazla katılımcı.
60’tan fazla büyük yatırım projesi.
• Ünlü şirketlerin başkanları tarafından gerçekleştirilen 20’den fazla sunum.
Hükümet ve kalkınma kuruluşlarının temsilcilerinin katılımı.

Aydınlatmada dünya lideri Signify da etkinliğin ana sponsorları arasında yer alıyor.

İçerik Önerileri

LumiVille LumiVille, Fransa’da düzenlenen, dış mekan ve kamusal alan aydınlatmalarına adanmış bir forum ve fuar organizasyonudur.
3. Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı Asya ve Avrupa’yı birleştiren özel konumu ile ulaşım projelerinin tüm dünya için büyük önem arz ettiği Türkiye’de, ilgiyle beklenen 3. Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 3-6 Ekim’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
ForumLED ForumLED Avrupa Kongresi ve Fuarı, 8 yıldan uzun süredir LED teknolojisinin tüm ekosistemini bir araya getirdi ve bu konuda Avrupa’nın en önemli etkinliği oldu. Sergi, LED teknolojileri ve LED aydınlatma sistemleri için profesyonelleri, üreticileri ve kullanıcıları bir araya getiriyor....
Aydınlatma Sektörünün Duayenleri, IstanbulLight’ta Geleceği Konuşuyor 19-22 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan, IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı kapsamında organize edilen IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi, 21-22 Eylül tarihlerinde sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *