tr Türkçe
İş İlanları
19 Eylül 2018 Çarşamba

Gatek Aydınlatma

Gatek Aydınlatma fabrikası Manisa’da, merkez ofisi İstanbul Perpa’da bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojileri üzerine yerli malı üretim yapan firma 2014 yılında kurulmuştur. Kurucularının 30 yıllık elektronik tecrübesi sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı pazardan pay sahibi olan firma; sürekli gelişimi kendisine misyon edinmiştir.

06 Aralık 2016 Salı, 15:32

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Gatek Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,25. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: GATEK Genel Aydınlatma Teknolojileri Elektrik Elektronik Enerji Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi

Adres: Güzelyurt Mah. Tekstilciler Sanayi Sit. 5769 Sok. No: 24/A Manisa

Telefon: 0236 233 01 24

Faks: 0236 233 01 23

İnternet Sitesi: http://www.gatek.com.tr

E-Posta Adresi: gatek@gatek.com.tr

Alexa Değeri: 13.157.471

Hakkında:

Gatek Aydınlatma fabrikası Manisa’da, merkez ofisi İstanbul Perpa’da bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojileri üzerine yerli malı üretim yapan firma 2014 yılında kurulmuştur. Kurucularının 30 yıllık elektronik tecrübesi sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı pazardan pay sahibi olan firma; sürekli gelişimi kendisine misyon edinmiştir. Firma; LED dış aydınlatma armatürleri, cadde-sokak aydınlatma, park-bahçe aydınlatmaları, projektörler, iç aydınlatma armatürleri ürün gruplarını üretmektedir.

30 yılı aşkın elektronik sektöründe tecrübesi olan ekip; verimli, uzun ömürlü, estetik yeni nesil aydınlatmanın elektronik chip malzemelerle mümkün olduğu bu çağımızda birikimini aydınlatma sektörüne odaklamıştır. Bu tecrübesini ürünlerine ve müşterilerine tam anlamıyla yansıtabilecek güvenilir bir markayla karşılarına çıkmaktan büyük gurur duymaktadır.

GATEK; ışığın canlılar üzerinde biyolojik, fiziksel ve ruhsal etkilerini, açık alan ve kapalı alan estetiklerini, kullanım alanları ve amaçlarına göre fonksiyonel aydınlatma standartlarını referans alarak ürünlerini dizayn etmektedir.

En verimli, estetik, uzun ömürlü aydınlatma çözümleri üretmek için ARGE ve kalite yatırımlarına tecrübeli mühendisleriyle hız kesmeden devam eden, teknolojik ürünlerine her gün bir yenisini ilave eden dinamik ekip , aydınlatmanın adresini ve markasını GATEK’de toplamıştır.

Yetkili Kişi: Ramazan Kalyon

Kuruluş Tarihi: 2014

Çalışan Sayısı: 20

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Gatek, LED, Aydınlatma, LED Aydınlatma, LED Armatür, Sokak Lambası, Projektör, İç Aydınlatma, Steril Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: pazarlama@gatek.com.tr

Koordinatları: 38.625039, 27.373007

İçerik Önerileri

Lampeti Lighting 1979'dan bugüne dayanan sanayi tecrübesi ile yüksek kalite ürün anlayışımızı en son teknolojiye sahip üretim tesislerimiz, profesyonel tasarım ve mühendislik ile buluşturuyoruz. Elsisan Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak Lampeti markası ile 10,000 m2 kapalı alana sahip Bursa Organize Sanayi Tesi...
LEFA Temsilcilik LEFA Temsilcilik olarak konusunda uzman olan yabancı firmaların Türkiye distribütörlüklerini yapmaktayız. Aydınlatma ve Elektronik sektörüne yönelik ürünlerimiz kısaca; LED şeffaf reçinesi, LED opal görünüm veren reçine, izolasyon reçinesi, yapıştırıcı, contalama kimyasalları olarak sıralanabilir....
Toy Aydınlatma Toy Aydınlatma, dış mekan aydınlatma üzerine üretim yapmaktadır. Standart üretimle beraber proje bazlı olarak da çalışmaktadır. Uzmanı olduğu konular park ve yol aydınlatma çözümleridir.
Fiberled 2010 yılında kurulan firma, Fiberled markası ile LED'li aydınlatma ürünleri üretmektedir. Özgün projeler ve standart aydınlatmalar ile sektörde fark yaratacak aydınlatma çözümleri sunmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *