tr Türkçe
İş İlanları
19 Eylül 2018 Çarşamba

Fiberli

Fiberli, Türkiye’nin lider ve köklü firmalarından biri olan PSL Elektronik firmasının markasıdır. 800’den fazla iç ve dış mekân aydınlatma ürünleri Fiberli markasıyla 20’den fazla ülkede tüketicileri ile buluşturuluyor.

14 Kasım 2016 Pazartesi, 16:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Fiberli

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (29 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,17. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: PSL Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 3. Etap 34. Cad. No: 9 Döşemealtı/Antalya

Telefon: 0242 228 81 50

Faks: 0242 228 16 18

İnternet Sitesi: http://www.fiberli.com

E-Posta Adresi: info@fiberli.com

Alexa Değeri: 6.533.423

Hakkında:

Fiberli, Türkiye’nin lider ve köklü firmalarından biri olan PSL Elektronik firmasının markasıdır. 800’den fazla iç ve dış mekân aydınlatma ürünleri Fiberli markasıyla 20’den fazla ülkede tüketicileri ile buluşturuluyor.

Türkiye’nin köklü ve lider markası Fiberli’nin temelleri 1991 yılında PSL Elektronik’in kurulmasıyla atıldı. Ticari hayatına ses-görüntü-ışık uygulamalarıyla başlayan PSL Elektronik, 2000 yılında bu uygulama alanından tamamen çekilerek LED ve Fiber Optik sistemlerde uzmanlaşmaya yöneldi. Ticari hayatına başladıktan tam 7 yıl sonra, FİBERLİ markasını yarattı ve Türkiye’de Fiber Optik aydınlatma sistemlerini uygulayan ilk Türk firması olarak literatüre geçti.

Fiberli, Ar-Ge çalışmaları ve kullandığı en son teknoloji ile bugün Türkiye’nin en iddialı aydınlatma markası olmuştur. Aydınlatma sektöründe gün geçtikçe büyüyen Fiberli, aydınlatma tasarımındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya ulaştırıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. 6.000 metrekarelik en son teknoloji ile donatılan fabrikada üretilen Fiberli ürünleri, 20’den fazla ülkede tüketicileri ile buluşturuluyor. Değişen aydınlatma teknolojisini ve dünya standartlarını yakından takip ederek her daim çağdaş aydınlatma hizmetleri sunar.

Yetkili Kişi: Cengiz Şentürk

Kuruluş Tarihi: 1991

Çalışan Sayısı: 280

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

Etiketler: Fiberli, PSL, PSL Elektronik, LED Aydınlatma, Projektör, Wallwasher, Dekoratif Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: teklif@fiberli.com.tr

Koordinatları: 37.061456, 30.630449

İçerik Önerileri

İNOXs LED İNOXs LED, 14 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren LED aydınlatma konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimizin prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat o...
LED Antalya LED Antalya, yüksek teknolojili otel ekipmanları, LED aydınlatma armatürleri üreticisi ve uygulayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Firma, profesyonel kadrosu ve teknik ekibi ile 2006 yılından itibaren LED aydınlatma armatürleri üzerinde çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum

  1. cdemiray

    17 Kasım 2016 at 23:37

    ?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *