CK Aydınlatma

2006 yılında Cenk ve Cem Kaderoğlu kardeşler tarafından kurulan CK Aydınlatma, ilk olarak Ulus Ankara’da faaliyetine başlamıştır. CK Aydınlatma; yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübeyle, müşteri memnuniyetini önde tutan ve kaliteden vazgeçmeyen profesyonel yaklaşımıyla ticari hayatına halen devam etmektedir.

22 Şubat 2017 Çarşamba, 17:14

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: CK Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: CK Aydınlatma İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Şemsettin Günaltay Cad. 356/b GOP Çankaya/Ankara

Telefon: 0532 253 42 71

Faks: –

İnternet Sitesi: http://www.ckaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@ckaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

2006 yılında Cenk ve Cem Kaderoğlu kardeşler tarafından kurulan CK Aydınlatma, ilk olarak Ulus Ankara’da faaliyetine başlamıştır. CK Aydınlatma; yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübeyle, müşteri memnuniyetini önde tutan ve kaliteden vazgeçmeyen profesyonel yaklaşımıyla ticari hayatına halen devam etmektedir.

CK Aydınlatma ağırlıklı olarak büyük çaplı projelere üretim yaparak, sektörde her geçen gün büyümektedir. Müşterilerinden gelen talepleri doğru bir şekilde anlayıp, ürettikleri ürünlere yansıtabilen ve detaylara verdiği önem ile sektörde haklı bir yer edinen CK Aydınlatma, şu anda Sitelerdeki showroomuyla hizmet vermektedir.

Özgün tasarımları hayata geçirmedeki tecrübesiyle ve bilgi birikimiyle rakiplerinden öne çıkmasına sebep olan özellikleriyle rakiplerinden farklılaşmaktadır. CK Aydınlatma; her geçen yıl kendini kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden geliştirmekte ve sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Yurtdışında aldığı birçok projeyi başarılı bir şekilde teslim ederek, ülkemizin tasarım ve üretim gücünü de ispatlamıştır.

Yetkili Kişi: Cenk Kaderoğlu

Kuruluş Tarihi: 2006

Çalışan Sayısı: 5

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Aydınlatma, Oda Aydınlatma, Avize, Aplik, Abajur, Lambader, Şamdan, Lazer Süsleme, Kapı Numarası

Hızlı Teklif Al: info@ckaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 39.884424, 32.8834

İçerik Önerileri

AIMTECH 2013 yılında TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı desteği ile kurulan AIMTECH, cephe tipi LED ekran sistemleri, dekoratif aydınlatma armatürleri ve DMX512 tabanlı kontrol sistemleri tasarımı konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yerli üretimin gücüne inanan AIMTECH, tüm tasarım faaliyet...
ARLIGHT ARLIGHT, 1991 yılında "ışık olsun" sloganıyla Ankara'da kurulmuştur. Firmanın karanlığı aydınlatmayla başlayan yolculuğu zamanla yeni trendler belirleyen bir kuruluş olma yönünde ilerlemesiyle devam etmiştir. Dünya standartlarında üretim yapan firmanın ürünleri dünyanın her yerine ihraç ediliyor....
Luxtra LED Aydınlatma Firmamız yalnızca LED’li armatür satışı değil; keşif, projelendirme ve montaj hizmetleriyle üç adımda hızlı çözüm üretebilmektedir. İhtiyaçlarınıza özel; armatür, armatürde kullanılacak lens ve ışık kaynağının renk sıcaklığı gibi teknik seçimler uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır....
Modüled Elektronik 2007 yılında kurulan Modüled, LED’li aydınlatma armatürleri ve yenilenebilir enerji sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *