İş İlanları
04 Aralık 2019 Çarşamba

Çin Ticaret Heyeti, İstanbul’da Aydınlatma Sektörüyle İşbirliklerini Görüşecek

Çin Ticaret Heyeti, 21-23 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbullight Fuarı kapsamında Türk aydınlatma firmaları ile yapacakları ikili iş görüşmelerle, ticari işbirlikleri hedefliyor.

08 Eylül 2017 Cuma, 11:29

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Çin Ticaret Heyeti, 21-23 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbullight Fuarı kapsamında Türk aydınlatma firmaları ile yapacakları ikili iş görüşmelerle, ticari işbirlikleri hedefliyor.

İstanbullight Fuarı’na gelecek Çin Ticaret Heyeti’nde yer alan 60 adet üretici ve ihracatçı firma, fuar alanı dahilindeki B2B Platform’da Türk firmalarla görüşmeler gerçekleştirecek.

Çin Firmaları ile görüşmek isteyen Türk Firmaları, üç gün boyunca 11:00-12:00 ve 15:00-16:00 saatleri arasında çeyrek saat aralıkları ile yapılacak görüşmeler için aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak randevu alabilecek.

İç ve dış LED aydınlatma, aydınlatma komponentleri, sürücüler, kablolar, LED ürünler ve tamamlayıcı ürünler, avize, kristal yedek parçaları gibi geniş bir yelpazedeki ürün grubuna sahip Çin firmaları, Türk firmaları ile işbirliği imkanlarını arayacak.

Ticaret Heyetinin organizatörü Hong Kong firması HK Huizhan firmasının Proje Direktörü Lydia Larm, ülkelerinin Türkiye ile ilişkilerinin devam ettirilmesi ve geliştirilmesi adına bu projeye önem verdiklerini belirterek, ”Çin’den dünyanın dört bir yanına ihracat yapılıyor ve ürün kalitelerinde büyük farklılıklar gözleniyor. İstanbullight B2B Platform için faaliyette oldukları eyaletlerin en iyi firmalarını heyetimize dahil ettik ve Türkiye’nin gelişen aydınlatma sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilecek olanlarıyla yola çıktık. Türkiye’deki ithalatçılar ile oluşturacağımız güvenli ve uzun dönemli iş birliklerimizi heyecanla bekliyoruz” dedi.

Organizasyon hakkında detaylı bilgi edinmek için 0216 338 45 25 – 1902 numaralı telefon ve b2b@tgexpo.com e-posta adresinden Nihan Karamanlı ile görüşebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir