AYKON LED

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir.

16 Eylül 2016 Cuma, 12:55

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: AYKON LED

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,20. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: AYKON LED ve Armatür Elektrik A.Ş.

Adres: Sincan O.S.B. 1. Bölge, Erkunt Cad. No: 2 Sincan/Ankara

Telefon: 0312 267 00 88

Faks: 0312 267 00 95

İnternet Sitesi: http://www.aykonled.com.tr

E-Posta Adresi: info@aykonled.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir. AYKON LED, ABB’nin Türkiye’deki aydınlatma otomasyon partneridir ve bu sistemlerin satışını ve uygulamasını gerçekleştirmektektedir.

Firmada son teknoloji smd dizgi hattı, sac ve metal işleme merkezi, kalıphane, test laboratuvarı bulunmaktadır.2013 yılında kurulan firma, 2015 yılında LED aydınlatma armatürlerinin seri üretimine başlamıştır.

Yetkili Kişi: Muhlis Darıcı

Kuruluş Tarihi: 2013

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: AYKON, LED, AYKON LED, AYKON LED Aydınlatma, LED Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Downlight, Sıvaaltı Spotlar, Sarkıt Armatürler, Sokak Aydınlatması, Wallwasher

Hızlı Teklif Al: info@aykonled.com.tr

Koordinatları: 39.983156, 32.5534739

İçerik Önerileri

Modüled Elektronik 2007 yılında kurulan Modüled, LED’li aydınlatma armatürleri ve yenilenebilir enerji sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.
CK Aydınlatma 2006 yılında Cenk ve Cem Kaderoğlu kardeşler tarafından kurulan CK Aydınlatma, ilk olarak Ulus Ankara’da faaliyetine başlamıştır. CK Aydınlatma; yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübeyle, müşteri memnuniyetini önde tutan ve kaliteden vazgeçmeyen profesyonel yaklaşımıyla ticari hayatına halen devam ...
Damla LED Damla LED Alternatif Aydınlatma Sistemleri Limited Şirketi olarak 2001 senesinden bu yana LED Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekle birlikte, bazı projelerimizle Dünya çapında ilklere imza atmanın ve Damla LED markası olarak Türkiye’de LED Aydınlatma üretimi, tasarımı ve uygulaması alanında ilk...
Optik Aydınlatma Optik Aydınlatma, sodyum buharlı armatür ve LED'li armatür ürünleri tasarımı ve üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Firmanın lens ve reflektör tasarımı kabiliyeti bulunmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *