tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

AYKON LED

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir.

16 Eylül 2016 Cuma, 12:55

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: AYKON LED

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,83. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: AYKON LED ve Armatür Elektrik A.Ş.

Adres: Sincan O.S.B. 1. Bölge, Erkunt Cad. No: 2 Sincan/Ankara

Telefon: 0312 267 00 88

Faks: 0312 267 00 95

İnternet Sitesi: http://www.aykonled.com.tr

E-Posta Adresi: info@aykonled.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir. AYKON LED, ABB’nin Türkiye’deki aydınlatma otomasyon partneridir ve bu sistemlerin satışını ve uygulamasını gerçekleştirmektektedir.

Firmada son teknoloji smd dizgi hattı, sac ve metal işleme merkezi, kalıphane, test laboratuvarı bulunmaktadır.2013 yılında kurulan firma, 2015 yılında LED aydınlatma armatürlerinin seri üretimine başlamıştır.

Yetkili Kişi: Muhlis Darıcı

Kuruluş Tarihi: 2013

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: AYKON, LED, AYKON LED, AYKON LED Aydınlatma, LED Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Downlight, Sıvaaltı Spotlar, Sarkıt Armatürler, Sokak Aydınlatması, Wallwasher

Hızlı Teklif Al: info@aykonled.com.tr

Koordinatları: 39.983156, 32.5534739

İçerik Önerileri

IMERA Elektronik IMERA, üniversite yıllarındaki sıcacık dostluğun aynı hayalle birleşmesiyle ortaya çıkmış bir şirkettir. Firma dış mekan uygulamaları için sensörler, kablosuz aydınlatma kontrolleri ve bağlı aydınlatma yönetimi yazılımı konusunda uzmanlaşmıştır.
HEPER 1994’te Ankara’da kurulan Heper+Moonlight teknik aydınlatma konusunda Avrupa’nın önde gelen üreticileri arasındadır. Dünya çapında 80’dan fazla ülkede satılan ürün gruplarıyla, Heper+Moonlight; dış aydınlatma konusunda tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.
AIMTECH 2013 yılında TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı desteği ile kurulan AIMTECH, cephe tipi LED ekran sistemleri, dekoratif aydınlatma armatürleri ve DMX512 tabanlı kontrol sistemleri tasarımı konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yerli üretimin gücüne inanan AIMTECH, tüm tasarım faaliyet...
Derin LED 2009 yılında faaliyetlerine başlayan Derin LED, 42.500 m2'lik arazide 6.500 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma LED'li aydınlatma ürünlerinin tasarım, kalıp üretimi, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon, kaplama, boyama, SMD dizgi ve montaj işlemlerinin tümünü kendi bünyesinde ge...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *