tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

AYKON LED

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir.

16 Eylül 2016 Cuma, 12:55

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: AYKON LED

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,83. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: AYKON LED ve Armatür Elektrik A.Ş.

Adres: Sincan O.S.B. 1. Bölge, Erkunt Cad. No: 2 Sincan/Ankara

Telefon: 0312 267 00 88

Faks: 0312 267 00 95

İnternet Sitesi: http://www.aykonled.com.tr

E-Posta Adresi: info@aykonled.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir. AYKON LED, ABB’nin Türkiye’deki aydınlatma otomasyon partneridir ve bu sistemlerin satışını ve uygulamasını gerçekleştirmektektedir.

Firmada son teknoloji smd dizgi hattı, sac ve metal işleme merkezi, kalıphane, test laboratuvarı bulunmaktadır.2013 yılında kurulan firma, 2015 yılında LED aydınlatma armatürlerinin seri üretimine başlamıştır.

Yetkili Kişi: Muhlis Darıcı

Kuruluş Tarihi: 2013

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: AYKON, LED, AYKON LED, AYKON LED Aydınlatma, LED Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Downlight, Sıvaaltı Spotlar, Sarkıt Armatürler, Sokak Aydınlatması, Wallwasher

Hızlı Teklif Al: info@aykonled.com.tr

Koordinatları: 39.983156, 32.5534739

İçerik Önerileri

Emge LED Aydınlatma Emge LED Aydınlatma, 1975 yılında kurulmuş Ankara merkezli bir firmadır. Firmanın ürün gamında; LED Tüp, LED Panel, LED Sokak Lambası, LED Projektör, LED Downlight, LED Line, LED Wallwasher ve müşteri odaklı özel üretimler yer almaktadır.
Buse Aydınlatma Buse Aydınlatma, 1992 yılında iç mekan aydınlatma ve dış mekan aydınlatma sistemleri, klasik ve modern avizeler, lambaderler, aplikler, masa lambaları, bahçe aydınlatmaları, sokak aydınlatmaları, döküm çeşmeler, aydınlatma direkleri, aydınlatma armatürleri gibi ürünlerin, aksesuar ve ekipmalarının i...
Luxtra LED Aydınlatma Firmamız yalnızca LED’li armatür satışı değil; keşif, projelendirme ve montaj hizmetleriyle üç adımda hızlı çözüm üretebilmektedir. İhtiyaçlarınıza özel; armatür, armatürde kullanılacak lens ve ışık kaynağının renk sıcaklığı gibi teknik seçimler uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır....
Derin LED 2009 yılında faaliyetlerine başlayan Derin LED, 42.500 m2'lik arazide 6.500 m2 kapalı alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma LED'li aydınlatma ürünlerinin tasarım, kalıp üretimi, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon, kaplama, boyama, SMD dizgi ve montaj işlemlerinin tümünü kendi bünyesinde ge...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *