tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Argesys Elektronik IstanbulLight’ta Yerini Aldı

LED aydınlatma armatürleri, LED aydınlatma armatürlerinin kontrol sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlar alanında faaliyet gösteren Argesys Elektronik, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek IstanbulLight fuarına hazırlanıyor.

13 Eylül 2018 Perşembe, 09:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

LED aydınlatma armatürleri, LED aydınlatma armatürlerinin kontrol sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlar alanında faaliyet gösteren Argesys Elektronik, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek IstanbulLight fuarına hazırlanıyor.

Yeni bir firma olmasına rağmen, sektörde deneyimli isimler tarafından kurulan ve yönetilen Argesys, IstanbulLight fuarına yeni kimliğiyle ilk kez Argesys Elektronik çatısı altında katılıyor.

Argesys Elektronik, aydınlatma ürünleriyle ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Fuarda düşük enerji tüketimine sahip LED teknolojisiyle donatılmış aydınlatma ürünlerini, sabit akım ve sabit voltaj güç kaynaklarını ve kontrol sistemlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Firmanın iç mekan aydınlatma çözümlerinde, dekoratif armatürler, downlight armatürleri ve spot ışıklar, dış mekan aydınlatma çözümlerinde ise wallwasherlar, lineer aydınlatmalar, gömme armatürler, ve park bahçe aydınlatmaları dikkat çekiyor.

Argesys Elektronik firmasının ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak, yeni ürünlerini tanımak için 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek IstanbulLight fuarında; Holl 9 C-101 nolu Argesys Elektronik standını ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde Işık Şöleni Başladı Geçtiğimiz günlerde trafiği açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün ışıklandırmasını yapan A Grup Ses ve Işık Sistemleri firmasının yönetisi Suat Durukan, proje hakkında bilinmeyenleri anlattı.
ARLIGHT Sokak Aydınlatma Armatürü Stark M3 Tanıtıldı 26 yıllık deneyimiyle ışıkta doğayı, bilgiyi, sağlığı ve şıklığı bulan, ödüllü tasarımlarıyla mekanları birer showrooma dönüştüren Arlight, şimdi de “Stark M3 ile sokak aydınlatmasında biz de varız!’’ diyor.
Schréder’den Boğaziçi ve FSM Köprülerine LED Aydınlatma Schréder’in üstlendiği Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü yol aydınlatması projesi, Türkiye’de LED armatürleri ile ilk otoyol aydınlatması projesi olup yüzde 52 oranında enerji verimliliği sağlıyor.
IstanbulLight Fuarı Kapılarını Açtı Aydınlatma sektörünün merakla beklediği, Türkiye'nin tek aydınlatma fuarı; IstanbulLight bugün başladı. IstanbulLight, Türkiye aydınlatma sektöründeki tüm markaları, aydınlatma ve elektrik malzemeleri satın almacılarıyla bir araya getirerek, yeni iş fırsatları yaratıyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *