Aktel Elektronik A-Tech Fuarı’na Katıldı

18.yy sonlarında ortaya çıkan elektrikli aydınlatma ürünlerinin, Nikola Tesla devrimi sonrasından bugünlere gelebileceğini kim öngörebilirdi ki? Aydınlatma günümüzde bir ihtiyaç olmaktan çıkıp tasarım ve dizayn üzere yoğun kullanım göstermektedir.

28 Kasım 2017 Salı, 17:42

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

18.yy sonlarında ortaya çıkan elektrikli aydınlatma ürünlerinin, Nikola Tesla devrimi sonrasından bugünlere gelebileceğini kim öngörebilirdi ki? Aydınlatma günümüzde bir ihtiyaç olmaktan çıkıp tasarım ve dizayn üzere yoğun kullanım göstermektedir.

Aktel Elektronik ailesi olarak bizler ülkemizin gücünün farkındayız ve bu gücü tüm dünyaya gösterebilecek potansiyele sahip olduğumuzun da bilincindeyiz.

Ülkemizin ekonomide lokomotifi olan yapı sektörü her geçen gün aydınlatma sektörüne biraz daha zaruri ihtiyaç duyuyor. Aktel Elektronik olarak ortaya çıkan bu ihtiyacı güncel teknolojiyi yakından takip etmek ile birlikte bunu sektöre ve müşterilerimize yansıtmak maksadıyla fuarlara ve tanıtımlara katılımda bulunuyoruz.

Bu fuarlarda ortaya koyduğumuz ürünler birebir tasarım, uygulama, yerli üretim, Ar-Ge ve innove edilmiş aydınlatma ürünleri olmak ile beraber oluşan talebe göre de çalışmalar yapılabilmektedir. Bu fuarlardan ve tanıtımlardan en sonuncusu Ankara’da Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı’dır.

Müşterilerimize, farkımız olan mühendislik ve Ar-Ge çalışmaları hakkında bilgi verdik ve ciddi anlamda etkileşim sağladık. Bu kapsamda fuar katılımcıları, ziyaretçileri dahil olmak üzere tüm emeği geçen şahıs, kurum ve kuruluşlara teşekkür eder, gelecek organizasyonlarda görüşmek temennisiyle iyi çalışmalar dileriz.

İçerik Önerileri

Arlight Aydınlatma Laboratuvarı Akreditasyonunu Genişletti Arlight, 2014 yılından beri sahip olduğu Türkak TS EN ISO/IEC 17025:2012 Akreditasyonunu, 2016 yılında da hız kesmeden genişletmeye devam ediyor.
Yeni Nesil Trafik Lambası Alaaddin Tanıtıldı Trafik lambalarının bakım ve onarımını kolaylaştıracak Alaaddin isimli yenilikçi ürün, geçtiğimiz ay düzenlenen İntertraffic İstanbul Fuarı'nda görücüye çıktı. Ülke trafiğinin hizmetine sunulan patentli ürün, fuar katılımcıları tarafından beğeniyle karşılandı.
Pelsan Aydınlatma Ankara’da LED Semineri Düzenledi LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatma'nın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri'ne katılım yoğundu.
Entek LED’in Ankara Showroom’u Açıldı İstanbul merkezli LED aydınlatma üreticisi Entek LED, Ankara ve çevre illerdeki taleplere daha hızlı cevap verebilmek için Ankara Showroom'unu açtı. Showroom, 14 Temmuz 2017 günü saat 15:00'de eğlenceli bir etkinlik ile açıldı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *