Bu Yoğurt Hangi Köyün Yoğurdu?

LED teknolojisi zaman geçtikçe hayatımızdaki yerini arttırmaya devam etse de, bu bazen çılgınlık boyutuna ulaşabiliyor. LED’lerin renkli dünyası olur olmaz yerlerde karşımıza çıkabiliyor. Van’da çekilen bir fotoğraf sosyal medyada çok konuşuldu.

Bu Yoğurt Hangi Köyün Yoğurdu?
21.07.2017
192
A+
A-

LED teknolojisi zaman geçtikçe hayatımızdaki yerini arttırmaya devam etse de, bu bazen çılgınlık boyutuna ulaşabiliyor. LED’lerin renkli dünyası olur olmaz yerlerde karşımıza çıkabiliyor. Van‘da çekilen bir fotoğraf sosyal medyada çok konuşuldu.

Fotoğraf köy yoğurdu sattığını duyurmak isteyen bir işletmecinin dükkanının önünde çekildi. Kasa üzerine yerleştirilmiş LED ekran üzerinde “Köy yoğurdu bulunur” yazıyordu. Parlak ve rengarenk bu duyuru akıllara “Bu yoğurt hangi köyün yoğurdu?” sorusunu getirdi.

Sosyal medyada bu fotoğraf için atılan bir diğer başlıkta “Sanırsın yoğurdu dj tiesto mayalıyor” oldu. Bu başlık ile yayınlanan fotoğraf binlerce kez paylaşıldı.

LED teknolojisi ve LED aydınlatma sağladığı enerji tasarrufuyla, uzun ömürlülüğüyle bir çoğumuzun gözdesi. Ancak bunu bilinçli şekilde tüketmek büyük önem arz ediyor.

Ayrıca bu tarz ticari amaçla kullanılan LED ekranların yarattığı ışık kirliliği, trafik ve sürüş güvenliğini de tehlikeye atıyor. Bu konu hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.