İş İlanları
18 Ekim 2021 Pazartesi

UNI-T UT300S Kızılötesi Termometre

UNI-T UT300S Kızılötesi Termometre, endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış temassız sıcaklık ölçüm cihazıdır. Kızılötesi termometre, nesnelerin sıcaklığını uzak mesafeden son derece hızlı ve yüksek doğrulukta ölçebilir.

5 Eylül 2020 Cumartesi - 06:50
Ürün görselini büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

UNI-T UT300S Kızılötesi Termometre, endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış temassız sıcaklık ölçüm cihazıdır. Kızılötesi termometre, nesnelerin sıcaklığını uzak mesafeden son derece hızlı ve yüksek doğrulukta ölçebilir. UNI-T Resmi Mağazası tarafından satışa sunulmaktadır.

309 ₺ + KDV
216 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Ölçüm Aralığı: -32 °C – 400 °C
Gösterge Çözünürlüğü: 0,1 °C
Ölçüm Doğruluğu: ±2 °C
D:S Oranı: 12:1
Emissivity Değeri: 0,10 – 1,00 (Değiştirilebilir)
Batarya: 9V 6F22 Pil
Tepki Süresi: 500 ms
Ekran Boyutu: 22×22 mm
Ağırlığı: 185 g
Ölçüleri: 153x108x40 mm
Çalışma Sıcaklığı: 0°C/+50°C
Ürün Kodu: UT300S

Kızılötesi termometre, hedefe doğru tutulur ve ön taraftaki düğmeye basılarak ölçüm yapılır. Herhangi bir ölçüm yapılmadığında 8 saniye sonra termometre kendi kendine kapanır.

LCD ekran üzerinde sıcaklık değerinin yanı sıra, lazer ışık uyarısı, emissivity değeri (yayma kuvveti) ve batarya durumu gösterilir. Karanlıkta ölçüm yapabilmek için ekranda beyaz renkli aydınlatma bulunmaktadır.

Sıcaklık ölçümü için Celsius (°C) to Fahrenheit (°F) birimleri arasında seçim yapılabilir. Maksimum ve minimum sıcaklık kaydı, yüksek ve düşük sıcaklık alarmı özelliklerine sahiptir. İsteğe göre lazer ışığı devre dışı bırakılabilir.

Kızılötesi termometre, standart 9V pil ile çalışır. Pil dahil değildir, ayrıca satın alınması gerekir

Ürün Bağlantısı: http://zxro.com/HgG

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir