İş İlanları
30 Ekim 2020 Cuma

TTAF Renkli LED Ampul İncelemesi

Her türlü iç ve dış mekan dekoratif aydınlatma uygulamaları için geliştirilen TTAF LED Ampul incelenmek üzere bize ulaştı. TTAF LED Ampul, değiştirilebilir kapak sayesinde ise farklı renklerde aydınlatma sağlanabiliyor.

29 Haziran 2017 Perşembe - 07:30

Her türlü iç ve dış mekan dekoratif aydınlatma uygulamaları için geliştirilen TTAF LED Ampul incelenmek üzere bize ulaştı. TTAF LED Ampul, değiştirilebilir kapak sayesinde ise farklı renklerde aydınlatma sağlanabiliyor.

TTAF LED Ampul; soğuk beyaz, sıcak beyaz, mavi, mor, amber, yeşil ve kırmızı olmak üzere 7 farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.

TTAF’ın LED ampulü silikon conta yardımıyla IP65 koruma sağlıyor ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bu sınıfta suya ve toza karşı dayanıklı, dış mekanlarda kullanıma uygun ürün bulmak bazen zor olabilir, ancak TTAF tam ihtiyaca yönelik bir çözüm sunuyor.

Değiştirilebilir kapak sayesinde renklendirmenin sağlandığı üründe difüzör kapağı çevrilerek kolayca yerinden çıkartılıp değiştirilebiliyor.

Dekoratif aydınlatma uygulamaları için hazırlanan TTAF LED Ampul, 200-240V şebeke geriliminde çalışıyor ve şebekeden toplam 7W güç çekiyor.

TTAF LED Ampul, 117×60 mm boyutlarında ve E27 duy ile her türlü uygulamada kolayca kullanılabiliyor.

Ürüne üretici firma TTAF Elektronik tarafından 2 yıl garanti veriliyor. Garantiden yararlanabilmek için fiş yada faturanızı saklamalısınız.

Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek, kapağın nasıl değiştiği öğrenmek için aşağıdaki kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Ürüne ait CE belgesi ve test raporları firmanın internet sitesinden kontrol edilebilir.

Ürün hakkında sorularınız için yorum bölümü aracılığıyla bize ulaşabilir, destek ve talepleriniz için doğrudan TTAF Elektronik yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Yorum

  1. Avatar

    Mesut Öztürk

    29 Haziran 2017 Perşembe - 09:05

    Merhaba,
    Bence kutu tasarımı çok kötü,Kutu üzerindeki LED ampül fotoğrafı üzerinde tavandaki LED panel fotosundan neredeyse ışık çıkışı bile ölçülebilir 🙂 Bu arada LED Boardın altını da gösterebilir misiniz, driver hakkında fikir edinebiliriz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir