İş İlanları
18 Ekim 2020 Pazar

Signify, Light + Building 2020’den Çekilme Kararı Aldı

Aydınlatmada dünya lideri Signify, koronavirüs salgınının neden olduğu sağlık tehditleri nedeniyle Light + Building 2020’ye katılmama kararı aldı. Signify, Light + Building 2020’den çekildiğini resmi olarak duyuran ilk firma oldu.

24 Şubat 2020 Pazartesi - 14:28

Aydınlatmada dünya lideri Signify, koronavirüs salgınının neden olduğu sağlık tehditleri nedeniyle Light + Building 2020‘ye katılmama kararı aldı. Signify, Light + Building 2020‘den çekildiğini resmi olarak duyuran ilk firma oldu.

Signify CEO’su Eric Rondolat mesajında “Light + Building‘de müşterilerimizle buluşmak ve onlara en yeni ürünlerimizi tanıtmayı dört gözle beklesek de çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği bir numaralı önceliğimiz olmaya devam ediyor.” ifadelerine yer verdi.

Signify, önümüzdeki haftalarda yapacakları bir dizi basın bülteniyle bilgi vermeye devam edeceğini belirtiyor.

Organizasyon şirketi Messe Frankfurt, Light + Building 2020 için koronavirüs salgınına karşı gerekli önlemlerin alındığını ve salgının etkinlik için düşük risk içerdiğini belirtse de bu açıklama endişeleri gidermek için yeterli olmadı.

Light + Building 2020‘nin internet sitesindeki katılımcı listesi halen güncellenmedi. Fuardan çekilen Signify hala katılımcılar arasında gösteriliyor. Bu da katılımcı listesinin yanıltıcı olabileceğini ve açıklanmayan daha fazla çekilmenin olabileceğini gösteriyor.

Koronavirüs (COVID-19), dünya genelinde 79 binden fazla kişiye bulaştı. Salgın yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısı 2.500‘ü geçti. İran ve İtalya‘da da yayılmaya başlayan virüs tüm dünyayı korkutuyor.

Signify internet sitesindeki duyuruya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir