İş İlanları
30 Kasım 2021 Salı

Seoul Semiconductor NANODRIVER 24W LED Sürücü

Seoul Semiconductor NANODRIVER 24W LED Sürücü, 8-24W güç aralığındaki LED dizilerini sabit akımla sürmek için geliştirilmiştir. Seoul Semiconductor’ın Acrich teknolojisiyle güçlendirilen NANODRIVER, LED modüllerin harici bir sürücüye ihtiyaç duymadan doğrudan AC şebeke gerilimiyle beslenmesini mümkün hale getirir.

19 Kasım 2019 Salı - 07:38
Ürün görselini büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Seoul Semiconductor NANODRIVER 24W LED Sürücü, 8-24W güç aralığındaki LED dizilerini sabit akımla sürmek için geliştirilmiştir. Seoul Semiconductor‘ın Acrich teknolojisiyle güçlendirilen NANODRIVER, LED modüllerin harici bir sürücüye ihtiyaç duymadan doğrudan AC şebeke gerilimiyle beslenmesini mümkün hale getirir.

--- ₺ + KDV*
Fiyat teklifi isteyiniz!

Güç: 24 W
Giriş Gerilimi: 230 V AC
Çıkış Akımı: 127 mA
Güç Faktörü: >0,9
Verimlilik: %85
Flicker: <%10
Başlama Zamanı: <300 ms
Ani Akım: <30 mA
Kısma: Phase-cut, Analog
Boyutları: 13,5×13,5×1,42 mm
Montaj Tipi: Yüzey Montajı
Çalışma Sıcaklığı: -40°C/+70°C
Ürün Kodu: SMJR-N-2-24

Seoul Semiconductor NANODRIVER 24W LED Sürücü, küçük boyutlarıyla duvar aplikleri, downlight, spot, track ışıklar ve gömme armatürler için eşsiz bir çözüm sunar. Doğrudan şebeke gerilimiyle çalışan AC LED modülleri oluşturmak için idealdir. Düşük flicker değerine sahiptir yani ışıkta asgari derecede titreşim görülür. Phase-cut ve analog sinyaller yardımıyla karartma yapabilir. Yüksek güç faktörüne ve son derece düşük başlangıç akımına sahiptir.

Ürün hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0541 962 22 82
E-Posta: [email protected]
Ürün Bağlantısı: http://www.seoulsemicon.co.kr/en/product/DRIVERS

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir