İş İlanları
21 Mayıs 2022 Cumartesi

Pelsan Aydınlatma Fabrika Ziyareti

37 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir. 30.000 m² kapalı alana sahip Pelsan tesislerinde, 450 çalışanla yılda 5 milyon aydınlatma armatürü üretilmekte ve 65 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

20 Ağustos 2019 Salı

37 yıl önce İstanbul’da kurulan Pelsan Aydınlatma A.Ş. üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biridir.

Yorum

  1. İRFAN GEDİK

    17 Mayıs 2022 Salı - 16:45

    birkere daha dünyaya gelseydim bana nerde çalışmak istersin deseler pelsanda çalışırım derdim benim için pelsan bambaşka 25 yıl çalıştım yine doyamadım sektör de 1 numara disiplinde bir numara seni seviyorum pelsan ben evim ekmeğim aşım yurdum ben pelsanda büyüdüm beni 25 yıl herzaman yanımda olan genel müdürüm öskan tokgöz beye yönetim kurulu başkanı sayın m.reşit göğüş yiğit göğüş ve yurdem hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kralsın pelsan lidersin dünyada seni seviyorum İRFAN GEDİK hat 2 montaj elamanı saygılarımı iletiyorum

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.