Özel Tasarım Aydınlatma Uygulamaları

Dış mekan aydınlatmalarında güvenliğin yanında estetik de son derece önemlidir. Son yıllarda dış aydınlatma pazarındaki büyüme aydınlatma armatürlerinin iç mekanlardaki avizeler kadar dekoratif ve çeşitli olacak şekilde gelişmesine yol açmıştır. Dış mekan aydınlatmasında yeni fikirlere mi ihtiyacınız var?

23.07.2020
14
A+
A-

Dış mekan aydınlatmalarında güvenliğin yanında estetik de son derece önemlidir. Son yıllarda dış aydınlatma pazarındaki büyüme aydınlatma armatürlerinin iç mekanlardaki avizeler kadar dekoratif ve çeşitli olacak şekilde gelişimine yol açmıştır. Dış mekan aydınlatmasında yeni fikirlere mi ihtiyacınız var? Konya merkezli aydınlatma üreticisi SİRRAC‘ın kişiye ve projeye özel aydınlatma uygulamaları ilginizi çekebilir.

SİRRAC tarafından projelendirilen tüm aydınlatma uygulamalarında dekoratif unsurlar göz önünde bulunduruluyor. Aydınlatma projelerinde ışık ve gölge etkileşimi en iyi şekilde kullanılıyor.

Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Atılım Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş, o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır ve aynı bölümün doktora programında eğitimini sürdürmektedir.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.