İş İlanları
24 Eylül 2021 Cuma

Modüled, IstanbulLight 2019’da Yerini Ayırttı

2007 yılından itibaren LED ve LED aydınlatma sistemleri üzerinde çalışmalarına başlayan Modüled Elektronik, Türkiye’de aydınlatma sektörünün buluşma noktası İstanbulLight’ta yerini ayırttı. Fuar, 18-21 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul’da İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

16 Mayıs 2019 Perşembe - 17:57

2007 yılından itibaren LED ve LED aydınlatma sistemleri üzerinde çalışmalarına başlayan Modüled Elektronik, 2009 yılından itibaren ihracat yapmaya başlayarak, büyüme hızını her yıl ikiye katladı.

Bünyesinde tam otomatik elektronik dizgi hattı, aydınlatma laboratuvarı ve kalıp hanesi bulunan Modüled; solar aydınlatma sektöründe tasarım tescilli yaklaşık 30 model ürün ile hedeflerini büyütüyor.

Modüled Elektronik, Türkiye’de aydınlatma sektörünün buluşma noktası İstanbulLight’ta yerini ayırttı. Fuar, 18-21 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul’da İstanbul Fuar Merkezi‘nde gerçekleşiyor.

IstanbulLight‘ta ziyaretçileri ile buluşacak olan Modüled, standında LED’li sokak lambaları, LED’li projektörler, LED’li park ve bahçe armatürleri, güneş enerjili daha uzun ömür vadeden lityum teknolojili aydınlatma ürünlerini sergileyecek.

Firma, ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Modüled Elektronik firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir