Mesut Çınar, Fotonik Teknoloji’ye Transfer Oldu

Aydınlatma sektörünün tecrübeli isimlerinden Mesut Çınar, Kayseri merkezli aydınlatma şirketi Fotonik Teknoloji’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. LED aydınlatma Ar-Ge operasyonları hakkında güçlü bilgi ve deneyime sahip Çınar, TD Elektronik’te Ar-Ge ve Uygulama Müdürü olarak çalışıyordu.

Mesut Çınar, Fotonik Teknoloji’ye Transfer Oldu
27.06.2020
159
A+
A-

Aydınlatma sektörünün tecrübeli isimlerinden Mesut Çınar, Kayseri merkezli aydınlatma şirketi Fotonik Teknoloji‘de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. Fotonik Teknoloji, akıllı aydınlatma sistemleri, sera aydınlatma armatürleri, endüstriyel aydınlatmalar ve fototerapi cihazları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde hizmet veriyor.

LED aydınlatma Ar-Ge operasyonları hakkında güçlü bilgi ve deneyime sahip Çınar, TD Elektronik‘te Ar-Ge ve Uygulama Müdürü olarak çalışıyordu.

Mesut Çınar, üstlendiği yeni görevi şu cümlelerle değerlendirdi; “Fotonik Teknoloji ve Mühendislik San. Tic. A.Ş. ailesine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. IPC standartlarına uygun SMT dizgi, insan odaklı aydınlatma, KNX, DALI, DMX Bluetooth otomasyon teknolojileri ve aydınlatma projeleri konusunda hizmet veriyoruz. Ankara ve İstanbul satış ofislerimizle yurt içi, Hollanda‘da bulunan temsilciliğimizle yurt dışı pazarlara açılmayı planlıyoruz.”

Mesut Çınar‘ın biyografisine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Fotonik Teknoloji firması ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.