#EvdeKal

Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle hayatın olumsuz etkilendiği birçok bölgede insanlar evlerinden çıkmamaya özen gösteriyor. Bu dönemde sağlıklı beslenme bilincinin günden güne yaygınlaşmasıyla birlikte birçok aile evde ekmek yapımına başlamıştır. Peki evde pratik, hızlı ve lezzetli ekmek pişirmenin sırrı nedir?
01.05.2020
0
14
Kimi zamanlarda daha kolay olduğu için kimi zamanlarda zorunluluktan market alışverişini internetten yapmamız gerekir. Market alışverişini sanal ortama taşıyan cep telefonu uygulamaları sayesinde evinizdeki ihtiyaçlarınız çok kısa sürede kapınıza geliyor. Market alışverişi için kullanabileceğiniz uygulamalar nelerdir?
10.04.2020
0
58
Hijyen kurallarının başında gelen el yıkama, sağlıklı yaşamın temel taşlarından biridir. Günlük hayatımızda en çok kirlenen organımız ellerimizdir. Bireysel temizliğin ilk adımı el temizliğidir. Ellerimizi hangi durumlarda ve nasıl yıkamalıyız?
08.04.2020
0
35
Canlılarda, hastalığa karşı savunma mekanizmasını oluşturan, zararlı hücreleri tanıyıp onları yok eden bağışıklık sistemi bir nevi savunma kalkanı görevi üstlenmiştir. Dünyaya gelmemizle birlikte harekete geçen bu sistem zayıfladığında hastalanma riski de artmaktadır.
04.04.2020
0
12
Gün içerisindeki yemek ihtiyaçlarımız için iki alternatifimiz bulunuyor. Birincisi evde yemek pişirmek, ikincisi daha kolay bir alternatif olan dışarıdan sipariş vermek. Peki internetten ya da telefonla verdiğimiz yemek siparişlerinde koronavirüs tehdidinden nasıl korunabiliriz?
03.04.2020
0
7