İş İlanları
18 Ocak 2022 Salı

DIALux evo Eğitimi

DIALux evo eğitimi yardımıyla aydınlatma tasarımı ve simülasyon yazılımı DIALux evo’nun temel fonksiyonlarını ve kullanımını öğrenebilirsiniz. Eğitim, konferans uygulamaları ve uzak masaüstü bağlantı programları ile online olarak verilmektedir.

11 Ağustos 2020 Salı - 22:11
Ürün görselini büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

DIALux evo eğitimi yardımıyla aydınlatma tasarımı ve simülasyon yazılımı DIALux evo‘nun temel fonksiyonlarını ve kullanımını öğrenebilirsiniz. Eğitim, konferans uygulamaları ve uzak masaüstü bağlantı programları ile online olarak verilmektedir. DIALux evo eğitimi, Aydınlatma Portalı deneyimli eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir.

5.200 ₺ + KDV
3.640 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Kurs Süresi: 8 Saat
Eğitim Seviyesi: Başlangıç

Eğitim İçeriği:

İndirme ve Kurulum Yönergeleri
Başlangıç
CAD İçe Aktarma
Yapı Oluşturma
Kapı ve Pencereler
Aydınlatma Armatürleri
Işıklık Düzenleme
Raytracer
Dökümantasyon

Eğitim Materyali:

Eğitim Notları
Onlarca İç ve Dış Aydınlatma Projesi
Aydınlatma Armatürü Veritabanı Eklentileri
Aydınlatma Sözlüğü ve Aydınlatma Uygulamaları Kitabı

Minimum Sistem Gereksinimleri:

4 Çekirdekli İşlemci
4 GB RAM
OpenGL 3.0 Ekran Kartı
Windows 10 (32/64 bit) İşletim Sistemi
16 Mbps ve Üzeri İnternet Bağlantısı

Bu eğitim için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Eğitim seviyesi katılımcının bilgi düzeyine göre belirlenmektedir.

Eğitim içeriği mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, tedarikçiler gibi aydınlatma tasarımı ve simülasyon becerilerini geliştirmek isteyen herkes için uygundur.

Eğitim sonunda DIALux evo’nun en çok kullanılan özelliklerini ve işlevlerini, iç ve dış mekan projeleri oluşturmayı, aydınlatma armatürlerinin yerleştirilmesini ve hesapların gerçekleştirilerek raporlamanın yapılmasını öğrenmiş olacaksınız.

Belirtilen fiyat uzaktan ve bir kişi eğitimi için geçerlidir. Yüz yüze, yerinde ve grup eğitimleri için teklif alabilirsiniz.

Eğitim hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0312 239 40 27
E-Posta: [email protected]
Hizmet Bağlantısı: https://www.aydinlatma.org/dialux-evo-egitimi.html

2 Yorum

 1. Mehmet Akcan

  7 Aralık 2021 Salı - 14:58

  Merhaba,

  Mimar olarak aydınlatma tasarımı eğitimi ile ilgili bilgi almak istiyorum. Kursunuz devam ediyor mu ? güncel fiyatı nedir ? ve içerik ile ilgili bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

  İyi çalışmalar.

  • Emre Yılmaz

   17 Aralık 2021 Cuma - 00:53

   Merhaba Mehmet Bey, kurslarımız kişiye ve gruplara özel olarak düzenlenmektedir. Güncel fiyatı ve eğitim içeriği yukarıdaki metinde yer almaktadır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir