DEWA, ​​Philips Aydınlatma İle İşbirliğini Güçlendiriyor

Dubai Elektrik ve Su İdaresi, DEWA Genel Müdürü ve CEO’su Muhammed Al Tayer, Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Başkanı ve CEO’su Göktuğ Gür’ü ve Ticari Direktör Samir Al Aref’i ağırladı. Toplantı sırasında Al Tayer heyeti memnuniyetle karşıladı, faaliyetleri, gelişimi ve hizmetlerinde sürekli ilerleme de dahil olmak üzere DEWA’nın çalışmalarını açıkladı.

DEWA, ​​Philips Aydınlatma İle İşbirliğini Güçlendiriyor
13.01.2018
41
A+
A-

Dubai Elektrik ve Su İdaresi, DEWA Genel Müdürü ve CEO’su Muhammed Al Tayer, Philips Aydınlatma Ortadoğu ve Türkiye Başkanı ve CEO’su Göktuğ Gür‘ü ve Ticari Direktör Samir Al Aref‘i ağırladı.

Toplantı sırasında Al Tayer heyeti memnuniyetle karşıladı, faaliyetleri, gelişimi ve hizmetlerinde sürekli ilerleme de dahil olmak üzere DEWA‘nın çalışmalarını açıkladı. DEWA’nın sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerji uygulamaları alanındaki işbirliğini güçlendirmek ve şirketler ile olan ilişkilerini genişletmek için gösterdiği çabaya vurgu yaptı.

Al Tayer, Dubai‘deki enerji ve su talebini azaltmak için Talep Tarafı Yönetimi 2030 planının hedeflerini gerçekleştirmek için DEWA’nın kamu ve özel sektördeki stratejik ortaklarıyla yakın çalıştıklarını kaydetti. İşbirliği, enerji tasarrufu için Philips LED teknolojisi ve Etihad Enerji Hizmetleri Şirketi, Etihad ESCO aracılığıyla uygulanan Dewa’nın güçlendirme projelerinde kullanımı gibi etkin aydınlatma vasıtasıyla tüketimin azaltılması, enerji verimliliği artırma konularında uzmanlaşmış şirketleri içeriyor.

Heyet, yolların, ofislerin, sanayi kuruluşlarının, otellerin ve evlerin aydınlatılması da dahil olmak üzere tüm sektörler için gelişmiş enerji çözümleri sunmak için Philips Aydınlatma çalışmalarını açıkladı. Heyet, DEWA tarafından yürütülen projelere katılma ve aydınlatma sektöründe müşterek işbirliğini teşvik etme ve Dubai’deki sürdürülebilirliği teşvik etme konusundaki ilgilerini dile getirdi.

WAM

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.