İş İlanları
15 Şubat 2020 Cumartesi

COB LED Üreticisi Evercore Türkiye Pazarına Giriyor

COB LED teknolojisinde 20 yılı aşkın çip ve paketleme tecrübesiyle Evercore, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Foshan Evercore Optoelectronic Technology Co, Ltd., Çin’de COB LED teknolojisine profesyonelce odaklanan ve üretimini yapan ilk firma olarak tanınıyor.

1 Kasım 2019 Cuma - 07:17

COB LED teknolojisinde 20 yılı aşkın çip ve paketleme tecrübesiyle Evercore, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor.

Foshan Evercore Optoelectronic Technology Co, Ltd., Çin‘de COB LED teknolojisine profesyonelce odaklanan ve üretimini yapan ilk firma olarak tanınıyor.

Evercore, kuruluşundan bugüne COB teknolojisinde lider konumda yer almaktadır ve dünyada pek çok aydınlatma armatürü üreticisi tarafından tanınmaktadır.

Evercore tarafından üretilen COB LED‘ler yüksek lümen verimliliğine (>170 lm/W), yüksek renksel geriverim indeksine (CRI>97) sahiptir ve son derece dayanıklıdır. Öne çıkan bu özellikleriyle, başta spot ışıklar ve downlight ışıkları olmak üzere pek çok ticari aydınlatma uygulamasında kullanılmaktadır.

Evercore COB LED modülleri, ömür testlerine tabi tutulmuştur ve LM-80 test raporuna sahiptir. Bu da onların uzun ömürlü ve dayanıklı olduğunu doğrular.

Japonya, Almanya ve Amerika‘dan gelen optoelekronik uzmanı sağlam bir Ar-Ge ekibine sahip Evercore‘un 40’tan fazla patenti bulunuyor.

Dünyaya sağlıklı ve güvenli COB LED ışık kaynağı sağlamaya odaklanan Evercore, IstanbulLight 2019 fuarına katılmış, ürünleri fuar boyunca büyük ilgi görmüştü. Firma bu ilgiye karşılıksız kalmadı ve Türkiye pazarına girmeye karar verdi.

2 Yorum

 1. Avatar

  Bahattin Çetintaş

  1 Kasım 2019 Cuma - 09:26

  Led fiyatlarında düşüş olabilir mi?

 2. Avatar

  Ferhat Akçahan TUTUK

  4 Kasım 2019 Pazartesi - 10:19

  Yatırımı hangi şehirde yapacaklar?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir