İş İlanları
29 Mayıs 2020 Cuma

Bahçeşehir Göleti Işıl Işıl Aydınlatıldı

İstanbul’un ilk ve en büyük suni göleti olan 26 bin m2’lik gölün de içerisinde yer aldığı, 300 bin m2’lik Bahçeşehir Parkı akşamları ışıl ışıl görüntüsüyle dikkat çekiyor. Rekreasyon alanını içinde bulunduran Bahçeşehir Göleti’nin ışıklandırmaları Başakşehir Belediyesi tarafından komple yenilendi.

7 Mayıs 2019 Salı - 07:26

İstanbul’un ilk ve en büyük suni göleti olan 26 bin m2’lik gölün de içerisinde yer aldığı, 300 bin m2‘lik Bahçeşehir Parkı akşamları ışıl ışıl görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Rekreasyon alanını içinde bulunduran Bahçeşehir Göleti’nin ışıklandırmaları Başakşehir Belediyesi tarafından komple yenilendi.

Bahçeşehir’in nefes alma alanı olan Bahçeşehir Göleti, içinde restoranlar, oyun parkları, özel kulüp ve çay bahçeleri ve İstanbul’un ikinci büyük Arena Sahnesi ile sosyal bir yaşam alanı olarak Başakşehir’in öne çıkan bölgelerinden biri.

Başakşehir Belediyesi tarafından yenilenen aydınlatma alt yapı ve üst sistemi ile toplam 200 adet LED aydınlatma direği dikilerek daha uygun ve modern bir hale getirildi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Gölet Bölgesi’nde yapılan dere ıslah çalışması ve çevre düzenlemeleri ile yürüyüş yolunun iki katına çıkacağını belirterek, “Çevre düzenleme çalışmaları tamamlandığında halkımız nezih bir ortama daha kavuşacak” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir